Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik tantárgyból nehezebb...

Melyik tantárgyból nehezebb egy osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar a befutó
2019. máj. 16. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mindből.

Gondolj bele, adott egy tárgy amiből egész évben nem tudtál egy kettest össze kaparni, mikor csak 1-2 leckét kellett volna tudni egyszerre egy kettes szintre. Na majd most rövid idő alatt esetleg egy egész könyvet.

Vannak rendesebb tanárok, akik feladnak pár témát, ami még így tanulható is és csak az kell. Én két tantárgyból voltam pótvizsgán, mind a két tantárgynál a teljes éves anyag kellett, kb 200 oldal tantárgyanként.

Elég szívás ez, de nem lehetetlen. De jobban megéri egész évben tanulni, mert az egy hozható szint és nem a nyarad cseszed el.

(Mondjuk az se mindegy, hogy mondjuk tanulod úgy, mint én, napi 2-3 órát foglalkoztam ezekkel a tárgyakkal is. Videókat néztem róla, olvastam a könyvet, neten utána néztem, de egyszerűen nem értettem meg olyan könnyen, amit meg mégis az nem volt a dogába.)

2019. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!