Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni 12 hetet vagy...

Baróthiking kérdése:

Ki lehet bírni 12 hetet vagy többet kint az utcán?

Figyelt kérdés
A telefonomról van szó amit lekapcsolt a telekom mert a törlesztőjét nem tudtam időbe befizetni ami összesen 149250 forint. AZ a tervem hogy szegedre szökök és folytatom a melózást, van egy szórólapos állásom ahová korábban jelentkeztem és még aktuális és ha kigyűlt a pénz akkor befizetem a tartozást. Elvileg úgy volt hogy 14 nap alatt össze tudom szedni a pénzt de mégsem mert hetente van fizetés, így 12 hetem lesz rá!Gondolkoztam és este hidegek vannak próbáltam nézni helyeket szegeden belül ahol adíg meghúzhatnám magam éjszakára de egyik se biztonságos.. A híd alatt azért mégsem aludhatok!Az biztos hogy vizet viszek magammal. Kíváncsi lennék gondolataitokra.. vajon ki fogom bírni ??

2019. máj. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Azért Mert kikapcsolták a telefont miért kell az utcán aludnod?
2019. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért mert munkába állok és az adott összeg csak 12 hét után gyűlik ki, és csak hetente van fizu
2019. máj. 16. 15:32
 3/4 A kérdező kommentje:
és addig nem tudok hol aludni!
2019. máj. 16. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Megint te?


Tegnap törölték(?) ezt a kamu kérdést, miszerint 18 éves sem vagy, de neked eladott a szolgáltató telót, most meg nevelőid kiraknak az utcára.


Remélem megint törölnek!

2019. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!