Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joytech eGo AIO miért ad...

Joytech eGo AIO miért ad égett ízt?

Figyelt kérdés

0,6 Ohm-os porlasztóval, már a 3.at rakom bele és ugyanaz.. pár óra után nem érzik az eliquid íze, pedig hagyom állni fél órát mikor belerakom a porlasztót és a tankot is tele tartom. A tűzgomb használatára is figyelek.

Mi lehet a probléma?



2019. máj. 16. 15:14
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, érdekel e még a válasz, de hátha valakinek jól jöhet még. Ugyanez a fajta joyetechem van, szinten 0.6os porlasztóval, egy porlasztón ki kell birja legrosszabb esetben is egy hétig, ha napok alatt elhasználódik, akkor simán csak rossz a porlasztó eleve. Sajna van ilyen, jártam már így en is, három is szar volt egymás után. De nálam főként azok, amiket ötösével veszek dohányboltban. Amiket netről rendelek, azokkal még sosem volt gondom.

Ha viszont állandó a probléma, úgy értem, zabálja a porlasztót a cigi, akkor valószínűleg elektromos hiba lehet... Amihez sajnos nem értek.

2019. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!