Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy filmet ami valami tanyán játszódott volt benne egy nő és egy férfi akik találtak(?)egy "szörnyet"es a pajtában tartották. A szörny az lány volt és volt ilyen hosszú farka(olyasmi m8nt az Avatarba a lényeinek csak ez éles volt és szúrt a szörny cele. A férfi szerelmes lett a szörnybe és talan erre nem emlekszem lefekudtek aztan lebuktak mert jött a nő aki szerelmes volt a férfibe és meglátta,nagyon kiakadt. Utánna jött egy ugyanolyan szörny mint a lány csak fiúba és elvitte a csajt és megerőszakolta. A férfi a csaj után akart menni de asszem a fiú szörny megölte és az lett a vége hogy a nö egy korház ablakában áll süt a nap és a nap átvilágítja a nő hasát és lászik benne a kis szörny.

Aki tudja miba film címe légyszives írja le....amúgy vagy a TV2-N vagy az RTL klubon láttam.



2019. máj. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jut eszembe a címe de tudom mire gondolsz. Van egy hasonló (Morgan) azt hiszem ez a címe.
2019. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hibrid (Splice) a film címe.


[link]

2019. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A ,,Hibrid"-re gondolsz?
2019. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*** SPOILER ALERT ****

Nem szörny volt, hanem egy hibrid lény, akit a tudós házaspár kutyult össze többféle állati, illetve emberi DNS-ből. Ők nevelték fel a lényt, és amikor kikezdett a pasival, akkor az megdugta, a feleség pedig rájuk nyitott. Utána a lény meghalt, eltemették, de aztán kiderült, hogy nem halt meg, hanem nemváltáson esett keresztül, így immár férfiként megölte a férjet, a nőt pedig megerőszakolta. A nő úgy döntött, hogy tudományos kíváncsiságból, na és persze jó pénzért megszüli a hibridtől fogant gyereket. Amúgy csak a terhes hasa látszott a filmben, kis szörny nem :)

2019. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek♡♡,igen erre gondoltam
2019. máj. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!