Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán maradóra rendeltem...

Rozse0521 kérdése:

Postán maradóra rendeltem csomagot és hallottam hogy kell hozzászólás valamilyen azonosító hogy megtalálják mert névről nem megy. Hogy is néz ki ez az azonosító? Nekem betűk jöttek

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Az átvételhez a személyi, értesítő és a lakcímkártya kell elsősorban. Bármi egyéb, ami kellhet azt mondani fogja az ügyintéző.
2019. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
100%
Egy betűkből és számokból álló azonosítót kapsz sms-ben vagy emailben (5 betű és jó sok szám).
2019. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában megtalálják. A gond akkor van. ha a címzett csomagot keres és közben levele jön. Ezért praktikus ha viszed a kapott azo osítótt
2019. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát megtalálják a nevemmel is??
2019. máj. 17. 13:01
 5/7 TR75 ***** válasza:
100%
Elvileg megtalálják a neved alapján is, de ebben az is segít, ha a beérkezés napját is tudod, meg hogy nagyjából mekkora küldemény.
2019. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!Érdeklődnék átvehetted személyivel lakcím kártyával a csomagot?

Nekem ma nem adták oda, ott tartotta az ügyintéző a kezébe a csomagomat és közölte mondjam be a feladási azonosító számot is anélkül nem adja nekem. Nagyon mérges voltam, nem tudom hogy érem el a feladót hogy elkérjem tőle ezt a számot, a nevem nem is túl gyakori, megmondtam ki adta fel és mikor és nem volt neki elég.

2019. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a posta egy nagy nulla! Hihetetlen gagyi, nehézkes és bonyolult. Sokszor még a postai alkalmazottak sem tudnak eligazodni a saját tarifájukban.
2019. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!