Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Dropshipingen napi 200 terméket el lehet adni?

máj. 16. 23:37  Privát üzenet  

A válaszok

Persze, hogy el lehet. Kérdés kiknek, mennyiért, és milyen terméket.

Szóval ez így nagyon általános. Óriási forgalom kell ahhoz, hogy napi 200 konverzió rendre összejöjjön (az átlagos rátával számolva minimum tízezer egyedi látogató.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 00:24 Privát üzenet

Imádom az ilyen kérdéseket. Mennyit keres egy rendőr? Melyik országban, milyen rendfokozattal, munkakörben, szolgálati idővel.

Hogyan jutok el Tökölre? Honnan?

Igen, el lehet adni ennyi darab terméket.

De te elégedj meg azzal, ha napi egy vacakot eladsz.

Ha komoly üzletember lennél, a gyakori lenne az utolsó, ahol kérdezősködsz.

Olyan tevékenységi kör meg nincs, amit minimális beruházással elindítasz, s utána már csak az a gondod, azt a temérdek pénzt hogyan költsd el.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 17. 06:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
AliExpressrõl lehet postára rendelni a terméket?
Angliában hol, vagy hogyan tudok bejelentést tenni, ha egy online rendelt terméket nem kaptam meg, és a pénzemet sem adták vissza? Többször írtam az eladónak.
Ha wish-en rendeltem 5 terméket és kihoztak belőle 2-t akkor ez az jelenti, hogy a másik 3-at később szállítják? Vagy ne is számítsak rá? :D (Történt valakivel már ilyen? Végül kiszállították? )
Ebayen nemrég rendeltem, írtam nekik üzenetet hogy rossz terméket kaptam. Ha jól értékezem azt írták hogy már vissza fizettek? (Csak mert az összeg nem jött vissza)
Feeder bot és orsó vásárlás előtt állok, tudnátok megbízható, márkás terméket ajánlani? Daiwaban és shimanoban gondolkodtam, folyón horgászok!
Karospapírvágot szeretnék vásáról Miskolcon valahol lehet vásárólni? Vagy ezt a terméket rendenlni kell minden féle képpen?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!