Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha apáca szeretnék lenni...

Ha apáca szeretnék lenni ahhoz mi szükséges?

Figyelt kérdés
Nem vicc, komolyan érdekel.
2019. máj. 17. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Teológia, latin, meg fogalmam sincs a hittan tanárom ilyesmiket mond.
2019. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aszexualitás, vagy önmegtartóztatás. (Ez sem vicc.) :)
2019. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krisztus és az egyház iránti abszolút elköteleződés.
2019. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Isten kegyelméből megtaláltam ezt az oldalt.

Sajnos ő olyan helyre hív ami hazánkban elérhetetlen. Mégis küzdeni fogok hogy teljesítsem az Ő akaratát.

Valamint a rendek oldalán is van egy leírás legalább is a többségében..hogy mit kell tenned pl.


[link]


Az a legjobb ha személyesen kérdezed meg.

Ha pedig más oldalról nézzük a kérdést. Szerintem a kötött imák szövegét nem árt tudni. Ha mondjuk a ferences szegénygondozó nővérekhez mész ott hogy tudj segíteni ténylegesen, szakszerűen akár: Mosdatni a betegeket, időseket, hasonló szolgálatot elvégezni...

A családoknak segíteni. Vagy ha tanítani szeretnél mert vannak ilyen rendek akkor tanári végzettség ..sorolhatnám. Rend válogatja.

Az ortodoxoknál persze sok minden más, engem oda hív az Úr.

Majd egyszer elindulok valamelyik pravoszláv monostor felé, csakúgy egyedül. Teljesen a kezébe helyeztem az életem.

Én vagyok a te kimondhatatlan dicsőséged képmása, bár hordozom sebeit bukásaimnak.

Könyörülj rajtam, a kezed munkáján , Ó hatalmas Isten.

2019. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!