Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van egy nagy dög széfem itthon, és elvesztettem a kulcsokat hozzá, hogyan nyissam ki?!

A széf még a ház építésekor be lett építve, meg amúgy is több száz kiló, nem megoldás hogy kiviszem és szétverem valahogy... esetleg valami kulcsos tudna valamit kezdeni vele??

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, széf, kulcs, ház, ékszer

máj. 18. 14:22  Privát üzenet  

A válaszok
A gyártót kellene megkeresni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 18. 14:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A gyártó már nem létezik. Jugoszláv gyár volt.

# 2/8Időpont máj. 18. 14:54 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

De hát a széfnek ez a legfőbb funkciója, hogy nem lehet csak úgy kinyitni kulcs nélkül :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 18. 15:21 Privát üzenet
"széfnyitás" ezzel és hasonló kulcsszavakkal keress rá a google-be biztos lesz aki ki tudja nyitni

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 18. 15:22 Privát üzenet
Vannak profi zárnyitók, akik ezzel foglalkoznak, ilyen szolgáltatást nyújtanak. Igazából ez egy elég érdekes szakmai kultúra, egyben "sportág" is, hiszen világversenyeket is rendeznek zárnyitásból. A Tolvajkergetők egyik epizódjában az egyik ilyen szakember segített kinyitni egy lakatot, amit egy tolvaj tett rá a csalibiciklire.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 18. 15:33 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Keress egy Jugoszláv mackóst.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 19. 18:32 Privát üzenet
Keresd őt

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 19. 18:54 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 19. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meglehet kapni a személyit ha elvesztettem az ideglenes igazolványt?
Van a "concert T-shirt"-nek magyar megnevezése, vagy itthon minek hívják ezeket?
Érdemes a Wish oldalán vásárolni, vagy ha ott veszek mobiltelefont itthon is használható?
Zuglóban vagy Örs környékén hol lehet leadni műanyag kupakokat? Van egy nagyobb adag itthon, folyamatosan gyűjtjük.
Szerintetek mit tornázzak itthon? Teljesen elvesztettem a motivációm.
Sajnos elvesztettem a gyűrűmet 1 hete. Vagyis lehet hogy csak úgy leraktam itthon valahová, vagy leesett, hogy nem találom. Inkább ez a variáció lehetséges. Már 2-szer azt...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!