Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnàtok nekem segìteni:Lètezik mèg ilyesmi?

Règen làttam egy reklàmot amiben szerepel egy kiscsaj akinek kupis a szobàja de van egy plüss àllata ami belülről üres ìgy beleteszi az összes cuccàt (a szàjàn keresztül?) mielőtt az anyuja benyit. Aztàn a reklàm vègèn mutattak több dizàjnù ilyen plüsst. Nagyon jòl jönne, (nyilvàn nem CSAK, az előbb emlìtett dolgok miatt xd), de nem tudom, hogy keressek rà ès egyàtalàn gyàrtanak-e mèg ilyesmit. Ha igen,megtudnàtok mondani a termèk pontos nevèt, meg hogy hol lehet venni ilyet? Szeged környèkèn esetleg? Köszönöm az esetleges vàlaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: plüssfigura, ajàndék, Szeged, vásárlás, praktikus

máj. 19. 10:42  Privát üzenet  

A válasz
Tummy Stuffers.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 11:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnatok segiteni abban hogy nagy álmom hogy katona lehessek de olyan katona aki életeket ment és pl irak vagy afganisztánban, gondolkozok az idegenlegion is es az amerikai...
Grafologiaban jartasak, tudnatok segiteni?
Egy animet keresek amiben egy akademian lanyokat kepeznek ki, hogy valami kard segitsegevel felvett robotpancelban azthiszem idegenekkel harcoljanak, ahova egy fiu kerul...
Tudnatok segiteni? Bovebben lent
Tudnatok segiteni a nagyenydei ket fuzfa iránt?
Tudnatok nekem segiteni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!