Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, ha tehetnétek akkor...

Ti, ha tehetnétek akkor milyen szuperképességet választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1.) -Emberfeletti erő,repülés,sebezhetetlenség

2.) -teleportáció,időutazás(+időmegállítás,idő újraindítás)

3.) -Alakváltás, sűrűségváltás,testrészek megnyújtása, telepátia (gondolatolvasás+befolyásolhatod mások akaratát,ráveheted őket akármire)

4.) -Emberfeletti sebesség,halhatatlanság

5.) -Víz elem idomítása, Föld elem idomítása

6.) -Tűz elem idomítása,Levegő elem idomítása

7.) - Víz alatt való lélegzés+emberfeletti sebességgel úszni, Emberfeletti erő

8.) - Hőlátás,röntgenlátás (sugarakat,lézert lőnél ki a szemedből,mint Superman) , Repülés

9.) -Kapsz egy omnitrixet (a kezdeti 10 idegennel)

10.) - Telekinézis , regenerációs(öngyógyító képesség)


Szóval a kérdés az,hogy a 10 közül melyiket választanátok,és miért?:)Igazából én az első 3 közül nem tudnék dönteni.Érdekelne ti,hogy vagytok ezzel?18/F



2019. máj. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teleportálás. Az összes többi szerintem hosszú távon haszontalan, még az időutazás se kell mellé. Teleportálással viszont nem kéne mindennap órákig utazni, és bármikor bárhonnan hazaugorhatnék.
2019. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

9.

Akkor megvan a gyorsaság, az erő, a tűz, a jég, ott van Szellem(igaz, hogy gonosz), így át tudok menni a falon is, plusz a többi lény, aminek szintén van képessége, olyan, amire ráfogható, amiket írtál.😄

Halhatatlan nem akarnék lenni, nincs értelme, ha közben mindenki meghal, akit szeretek.

2019. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csatrad ***** válasza:
Az elsovel ertek en is egyet. a teleportalas mindent ut torony magasan, az idoutazast is. Az idoutazashoz amugy is kene az orokelet.
2019. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

a teleportáció és idő befolyásolás elég hasznos lenne, mert sok időt megspórolhatnék, főleg ha az idő megállításával én sem öregednék, akkor rengeteget tanulhatnék és hatalmas tudásom lehetne "1 pillanat alatt"


a 10. csak akkor hasznos, ha ezzel meghosszabbíthatom az életemet, esetleg mást is tudok gyógyítani


én nem lennék szuperhős, a képességeket csak a saját hasznomra használnám, persze valamilyen szinten néha talán az emberiségére is, de nem ilyen marveles feelingel

2019. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Víz alatt való lélegzés. Nekem egy cseppnyi vadvíz többet jelent, mint egy metropolisz. Imádom a vízpartot, magát a vizet, a flóráját és faunáját. Ezt a képességemet nem használnám rosszra, csak bámészkodnék naphosszat.
2019. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Alakváltás, telepátia. (=
2020. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!