Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szünetet kert ez új kezdet...

Szünetet kert ez új kezdet vagy a vég?

Figyelt kérdés
Szünetet kert, és nem tudom akar e meg engem azt mondja akar engem csak meg folytom sokat feltekenykedtem azért vagyunk szunetbe hogy helyre tegyem magamba a dolgokat 3 naponta találkozunk naponta 3 szór váltunk pár szot de nem tudom hogy akar e engem meg kérdeztem tegnap este is és azt mondta akar csak tegyem magamba rendbe a dolgokat most akkor honan tudom meg hogy mivan olyan nehéz eset öt nem értem meg
2019. máj. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A szünet az esetek 99,99%-ban szakítás. Engedd el. Nem ismerek olyat személyesen akinél a szünetnek bármi értelme volt. Nálam és exemnél sem működött.

Egy kapcsolat problémáinak megoldására nem az a megfelelő eszköz, hogy x ideig nem kommunikálnak a résztvevő felek.

2019. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a szünet után mi lesz másképp? Semmi.
2019. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a féltékenykedésed volt a kiváltó ok.Ha folyton ezt teszed, minden kapcsolatod tönkremegy.
2019. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 igen tudom hogy tudom rendbe hozni hogy nem is tudom

De meg oldast szeretnek nem le beszélést

2019. máj. 20. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor honnan tudod meg? Ő a nehéz eset?

Neked kell alapvetően változni, hogy ne nehezítsd a kapcsolatotokat! Azért kért szünetet, hogy te változz, mert ez a féltékenykedés senkinek nem jó. Ha nem vagy képes elfogadni a feltételeit, akkor elhagy majd, mert korlátozod.

Örülj neki, hogy adott egy esélyt, úgy látszik, szeret még, csak ne szúrd el! Most már csak rajtad áll, ezt nem kioktatásként írom.

2019. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!