Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő míg elsőbbségive...

Kb mennyi idő míg elsőbbségivel küldött levél megérkezik Japánba?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 20:07
 1/5 anonim válasza:
Egy hét kb. Én Izraelbe ,akkor Amerikába is küldtem már 1-2 hét alatt megérkezett.
2019. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dornstadter ***** válasza:

Ahogy az elso is mondja. Kb. egy het.

Idealis esetben... sajnos mostanaban nagyon leromlott a magyar posta szinvonala, szoval barmni elkepzelheto.

("bent ragad" a level stb...)

2019. máj. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"sajnos mostanaban nagyon leromlott a magyar posta szinvonala"


... és ennek mi köze a Japánba menő levélnek. Másnap már nincs is az országban az a levél, onnan mit tud tenni a magyar posta okoska?


Egy hét, ahogy írták...

2019. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dornstadter ***** válasza:

Az a koze hozza "okoska", hogy a Japanba vagy barhova kuldott levelet is fel kell hogy dolgozza a magyar posta. Ezutan kuldik csak tovabb a celorszagba.

Vagy szerinted amint atveszik toled a levelet a postan, mar viszik is a repterre?


Mivel Japanban elek, evente tobbszor kapok es kuldok csomagot. Az utobbi egy-ket evben viszont erezhetoen romlott a hazai posta szinvonala. A nekem kuldott levelek, csomagok megha elsobbsegivel is kuldik szamtalan esetben napokig vesztegelnek a magyar oldalon mire vegre tovabbitjak.

2019. máj. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"a Japanba vagy barhova kuldott levelet is fel kell hogy dolgozza a magyar posta. Ezutan kuldik csak tovabb a celorszagba."


- Elsőbbségi levél, aznap elhagyja a felvevőpostát.


"Vagy szerinted amint atveszik toled a levelet a postan, mar viszik is a repterre?"


- Nem. Aznap megy a feldolgozóközpontba, másnap a reptérre...


"Mivel Japanban elek, evente tobbszor kapok es kuldok csomagot. Az utobbi egy-ket evben viszont erezhetoen romlott a hazai posta szinvonala."


- Ööööö, akkor most ha Japánban élsz akkor neked a japán posta a hazai nem?


"A nekem kuldott levelek, csomagok megha elsobbsegivel is kuldik szamtalan esetben napokig vesztegelnek a magyar oldalon mire vegre tovabbitjak."


- Na ja, főleg a közönséges levelet fogod nyomon követni, nem? Arra még csak lehetőséged sincs. Csomag esetén mivel bármit beleraknak akár át is vizsgálják - világítják - így az nem 2perc. Nekem is volt már amerikából olyan küldeményem, ami nyomkövetés alapján nemzetközi reptéren volt aztán délután hozta a postás. Ennyit a nyomkövetésről...

2019. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!