Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Veszélyes, ha egy netről megismert embernek megadom a facebookomat?

Saját névvel vagyok fent, dde nincs megadva se lakhely, se iskola, egy-két kép van rólam.

Csináltatok már ilyet? Ti megadnátok? (egy játékon keresztül ismertem meg, nem is ez a lényeg)

máj. 24. 07:14  Privát üzenet  

A válaszok
Megadhatod. Pontos lakcím és telefonszám ne legyen kint, minden más mellékes. Ha később rosszra fordul le lehet tiltani.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 24. 08:18 Privát üzenet
Ha ez kérdés az illetővel kapcsolatban, akkor nyilvánvalóan igen.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 24. 08:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért kérdés, mert nem ismerem, és nem csináltam még ilyet, nem azért, mert nem tűnt megbízhatónak.

Gondoltam hátha van valaki, aki tud tanácsot adni ezzel kapcsolatban.

# 3/4Időpont máj. 24. 20:26 Privát üzenet
Nem tennem..tapasztalat

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 24. 21:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8. Kerulet, Karácsony Sándor utca. Kérdés mennyire veszélyes?
Úlypest 4 ker veszélyes hely?
Iskolank takaritónénije nem zárja kulcsal a tisztitóseres raktárt. Kislányom mondta de láttam már én is. Szerintem ez veszélyes. Hol tudom jelenteni?
A nyers hal nem veszélyes az emberi szervezetre?
Szerintetek veszélyes lehet mystery boxot darkwebröl rendelni?
A freemailem miért írja ki, hogy NEM BIZTONSÁGOS, VESZÉLYES és mit tehetek ellene?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!