Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből a helyzetből hogy...

Ebből a helyzetből hogy tudnék felállni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Megpróbálom a lehető legrövidebb módon összefoglalni az előzményeket.

Elcsesztem az általános iskolát, 2-es voltam mindenből. Most hagyta ott a középiskolát (Nem volt más választásom, ugyanis annyi hiányzásom volt, hogy nem engedtek tovább odajárni. Súlyos szorongásom van).

Szóval a kérdésem az lenne, hogy 17 éves korban rossz általános iskolai jegyekkel mit lehet kezdeni, ha nem akarok "gyűjtőiskolába" járni, és gyárban dolgozni?

Igen tisztába vagyok azzal, hogy ez az én hibám, hogy nem biztos hogy bármit is tudnék csinálni, ezért kérem a kedves válaszolókat, hogy csak az írjon, aki tényleg tud valamiben segíteni.



2019. máj. 25. 01:29
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Szóval se tanulni se dolgozni nem akarsz. Vagy pedig 8 általánossal szeretnél bróker lenni vagy gyárigazgató. Szerinted ki fog neked tetsző választ adni itt. Menyj közmunkásnak. 52 ezerért. Vagy álj be a szalag mellé. Sok diplomás is beál. Te is megteheted
2019. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
thalassa ház
2019. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus.Sürgősen.Gondolom,a szorongásod miatt nem jártál be az iskolába.Kezeltesd,különben ugyanez lesz a munkahelyeden is.Ha rendben vagy,kereshetsz munkát,levelezőn érettségizhetsz és továbbtanulhatsz.

B-terv:Piálni kezdesz,aztán hajléktalanszálló.

2019. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!