Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki haza ment angliából...

Valaki aki haza ment angliából ideiglenesen? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék a nyáron otthon dolgozni.Utána valószínűleg vissza jönnek. A munkahelyemet itt nem szeretném megtartani, váltani szeretnék amúgy is. Szóval arra gondoltam hogy egy pici időre 3 hónapra haza megyek dolgozni. Hogyan állhatok munkába otthon? Gondolom kell vmi igazolás hogy fizettem itt az NI-t, hogy otthon újra érvényes legyen a TB-m. Olvasgattam a HMRC oldalát,de igazából erre konkrét választ nem találtam. Mert úgy nem akarom végleg elhagyni az UK t.
2019. máj. 25. 10:57
 1/1 anonim válasza:

Azt javaslom ne csinálj ilyet!

Hány éve élsz kint?

Hat év után igényelhetsz brit állampolgárságot, de ha megszakítod, akkor újraindul nulláról.

2019. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!