Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk lányok ki èrt ezekhez a...

Fiúk lányok ki èrt ezekhez a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Èn burkoló vagyok ès egy idióta öregembernek burkoltam a házába a folyosót, befejeztem, kifizetett, papír nem volt semmiről feketèn ment! Nos nekem az a problèmám hogy miután kèsz lettem eltelt kb 1 hèt ès felhívott hogy fogas lett pár lap ès az egèsz 16m2 fel kell bontani, èn abban se vagyok biztos hogy nem lèpett rájuk mert folyamatosan mikor fugáztam is ott sètálgatott ès szóltam neki hogy ne lèpjen rá de mintha a falnak beszèltem volna... Na ès azt mindja fizessek ki neki 200.000 ft.ot! Mondtam neki hogy szeretnèm megnèzni hogy mi a problèma, azzal fenyeget hogy feljelent holott èn korrekt voltam vele ès nem szoktam csúnya munkát kiadni a kezem közül, az elöbb felhívtam mondtam neki hogy szeretnèk elmenni megnèzni, azt mondta csak akkor mehetek ha viszek szakèrtőt ami 100.000 ès azt is èn fizetrm ki! Őszintèn normális az ilyen ember? Fel akarja szedetni az egèszet holott lehet csak 5.10 járólap nincs szintbe.. Rámvágta a telefont azt mondta feljelent! Fel tud jelenteni hogy feketèn lett csinálva? Lehet ebből komoly problèmám? Köszönöm!
2019. máj. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nincs semmi papír az egészről, akkor hiába jelent fel. Mivel bizonyítja hogy egyáltalán dolgoztál nála?
2019. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csinált egy kèpet mikor kèszült a burkolás ès èn is benne vagyok, ès felismerni a kèpen
2019. máj. 26. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak le akar húzni. Ahhoz nem kell igazságügyi szakértő, hogy valaki megnézze szakszerűen lett-e egy burkolás elvégezve. Legfeljebb egy másik szakember, aki elmondja a véleményét, aztán kijavítod a hibát neki saját költségen, hogy ne vergődjön.
2019. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt se engedi hogy kijavitsák, fel akarja bontatni ès lehúzni 200.000ftot...
2019. máj. 26. 15:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy ha ez a nem normális feljelent akkor nekem milyen problèmám lesz.. Egyáltalán nem hiányzik..
2019. máj. 26. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Klasszikus átverés, ne foglalkozz vele.

Mondjuk mondhatnám, hogy így jár, aki feketézik, de erre már nyilván rájöttél.

2019. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!