Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mágneshorgászathoz minimum...

David212 kérdése:

Mágneshorgászathoz minimum milyen erős mágnes kell? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

2. 40kg-os van otthon, az milyen hatáskörben vonzz?


3. Hova lehet csatolni a karabínert, ha nincs híd?


4. Ha olyan mágnest veszek, amiben van menet, és csak belecsavarom a kampót, a biztonság kedvéért egy picit rá lehet hegeszteni?


5. Az baj, ha nincs menet, és a mágnesnél egy kicsit kilóg az anya, ha nincs nagy bevájás a mágnesen, sokat vesz le a tapadásból?


6. Mi történik, ha a mágnes rátapan a vízben valami fémcsőre, é nem tudom kihúzni?


7. Létezik e egy olyan oldal ahol megmutatja, hogy melyik tó idősebb, vagy valami háborús nyom van arra, és több tárgyat lehet arra találni? (tisztában vagyok, hogy ha fegyvert találok/lőszert le kell adnom)


8. Folyón mennyire érdemes mágnesezni?


9. Oldalvonós legyen a mágnes, vagy a tetején?


10. Ha magántavon találok valamut, akkor azt le kell adnom a tulajnak?



Egyenlőre ennyi, de a legkisebb mondat, tapasztalat is nagyon sokat tud segíteni


U.i. Győr környékén aksrok horgászni



2019. máj. 26. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam ilyet de pár dolgot úgymond sejtek. Szerintem a 40 kg-os már egy erősebb mágnes. Karabínert csatold a farmerodon az övtartóra. Hegeszteni lehet de szerintem felesleges. Szerintem tudod olyan erővel húzni, hogy a mágnes elengedjen. Szarabb ha beakad a kötél vmibe. Folyón, tóban mindegy. Híd jó ötlet. Szerintem mindegy hogy milyen irányból vontatod. Ha magántó hogy dobod be? Szerintem túl sok siker nem fog érni. Győrben ott a Rába.
2019. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
You tube válasz a kerdéseidre
2019. máj. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hegesztés azért érdekel, mert a mágneseket ugye nem lehet hevíteni, a folyó meg azért merthogy a tárgyakat mennyire sodorja el, vagy az iszapba
2019. máj. 27. 20:17
 4/4 anonim válasza:
100%
Győrben Bácsán 9030 as irányító szám alatt az elkerülőről lejössz vámos és bajcs között van egy kisebb folyó. Rég kaparták és sok minden van benne
2019. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!