Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszer álmomban lattam magam...

Proprietar kérdése:

Egyszer álmomban lattam magam ahogy egy klippbe vagyok egy kek szinu poloban amin fekete foltok vannak egy feher szoveggel kb mas fel evre ra batyam be jon a szobamba es be hozta azt a polot amiben a klippbe voltam. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Furcsa erzesem tamadt elsore fel sem tunt ez nekem... de mikor fel probaltam be altam a tukorbe egyol eszre vettem hogy ezt mar lattam ...mi ez help...!?
2019. máj. 28. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megálmodtad a jövődet!
2019. máj. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen egybeesésekor van az embernek deja vu érzése. Az hogy valaki álmodik vagy elképzel valamit és hasonló dolog történik gyakrabban előfordul mint gondolnád és ilyenkor van olyan fura érzésünk meg persze jelentést tulajdonítunk az eseménynek pedig nem lehetetlen jelenség.
2019. máj. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ertem

De volt mar olyan is mikor egy emberel almodtam es az a szemely masnap ugyan azokkal a szavakkal lepett meg! Ez is ilyesmi lenne?

2019. máj. 29. 01:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ
2019. máj. 29. 01:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Valójában az idő sem létezik, az életed folyamán az illúzió vált természetessé, ezért csodálkozol rá még olyan dolgokra, ami természetes lenne egy másik dimenzió körülményei közt.
2019. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!