Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a vèlemènye Marcus...

Kinek mi a vèlemènye Marcus and Martinus-ról?

Figyelt kérdés

Sziaa!

Ha idetèvedtèl akkor vagy vèlemènyt szeretnèl írni vagy csak olvasni a válaszokat, szóval ha vèlemènyt szeretnèl írni akkor nyugodtan írhatsz negatívat is csak kèrlek kulturáltan mert szerintem mindent lehet kulturáltan is ès persze pozitív kritikát is irhattok nyugodtan, nem akarom meg szabni hogy mit írhattok mert az irtok amit akartok csak kulturáltan. Ha idáig elolvastad ès mondjuk nem is tudod kik ők akkor vagy lapozz vagy nèzz utána.

Ez egy szimpla èrdeklődès hogy kinek mi a vèlemènye róluk.

Válaszaitokat előre is köszönöm! 😛

(Helyesírási hibákèrt bocsii)



2019. máj. 28. 12:17
 1/6 anonim válasza:
Szia!:)Én nagyon szeretem őket, nagyszerű emberek. Van humoruk, kedvesek és nem mellesleg jó a hangjuk is. Személy szerint nem régen lettem MMer, vagyis a fanjuk, de már lenyűgöztek. Van M&M-es telefontokom és pólóm is. Miattuk elkezdtem tanulni norvégul és hatalmas álmom eljutni Norvégiába. Mindegyik számukat ismerem és le is van töltve a telefonomra. Több mint 200 fotóm van rólluk a galériámban és valahogy még mindíg nem unom. Szokták rám mondani hogy megszállott vagyok, de van akik szerint csak igazi fan.❤
2019. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
IMÁDOM ŐKET! 1 éve hallgatom a zenéiket, de egyiket sem tudom megunni.
2019. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Imádom őket. Két éve boldogítom a fandomot,és az érzés nem szűnt meg. Mint ahogy mondjuk is, "once MMer always MMer". Fantasztikus hangjuk van,nagyon tehetségesek,sok ember ítélkezik mielőtt tényleg megismerné őket,nem a külső miatt kell valakit bántani. Két éve várom őket ide
2019. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmtől ismertem meg őket, bár én rockos vagyok, de vannak egész jó zenéik és egész helyesek.
2020. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagyon imááádom őket!!!!1,5 éve hallottam először az elektrisket, de azzzzzzzzzonnal rákerstem több számukra. ha esetleg ideális még akkor hol lehet M&M es cuccokat kapni?
2020. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak pár napja találtam marcus & martinus duóra. Nekem a Na Na Na és a First Kiss daluk ami tetszik. Korban egyébként a fiaim lehetnének. Egyébként most az utóbbi egs év tizedbe és a 2010-es években Norvégia nagyon nyomatja a gyerek produkciókat.
2021. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!