Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a lenti álom?

Mit jelent a lenti álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy nagyon hosszú fonálférgeket húzkodok ki a torkomból egymás után, a legtöbb döglött volt, de volt benne még élő is..

2019. máj. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Eleged van(torkomból), hogy értelmetlenül(döglött) rengeteg időt, energiát(hosszú) felemészt az hogy szeressenek szexuálisan(fonalféreg). De azért van benne sikered(élő).
2019. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Valószínűleg ez egy hosszabb álom részlete. Nem tudom, hogy nem emlékszel csak erre a részletre, vagy nem írtad le a többi részét. Egy mondatban leírt álmot nem lehet elemezni, sajnos. Az álmokban fontosak az érzések is, az esetedben az például, hogy öklendeztél-e, volt-e valamilyen rossz érzésed, miközben húzkodtad kifelé a fonálférgeket a torkodból. Vagyis pontosan úgy mondanám, hogy a szádból húzkodtad kifelé, de a fonálférgek a torkodon is lementek.


Biztosan van valamilyen emléked a fonálférgekkel kapcsolatban.

Abban is biztos vagyok, hogy van olyan emléked, amikor a szádból húzkodsz kifelé valamit.


Leírom egy nő álmát hasonló példának:


"Azt álmodtam, hogy hajszálakat húzok ki a számból, egészen a torkomból, öklendezek közben, csorog a szememből a könny és akárhogyan akarom, nem tudom kihúzni a torkomból a hajszálakat, tele van a szám..."


Sajnálatos módon soknak van hasonló álma, mint neked. Ha jól következtetek, akkor lány vagy te is, mint a példában szereplő álmodó.

Ha gondolod írj privát üzenetet és segítek elemezni az álmodat. Itt a hozzászólások között nem túl intelligens válaszok szoktak lenni.


Legyen szép a napod!

2019. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Imádom a tudatalatti játékait :)

Köszönöm a válaszokat, Bánki Tomi : írtam privátot :)

2019. máj. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!