Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arrol hogy...

Ti mit gondoltok arrol hogy Lewis Hamilton és Cristiano Ronaldo találkozott? A monacói nagydíjon.

Figyelt kérdés
Én kimondottan örülök neki. Még a hátterem is a róluk készült kép. Nekem Lewis Hamilton a kedvenc f1-esem és CR a kedvenc focistám. Ti hogy vagytok ezzel? Meg még egy kérdés: ők találkoztak már valaha egymással? Mert az interneten több helyen is írták hogy "Hamilton találkozott az egyik barátjával CR-rel...

2019. máj. 29. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Én azt gondolom, hogy baromira nem érdekel. Mit kellene gondolni?
2019. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Hát én is annyira nagyon örülök ennek az egésznek, hogy szinte szavakba sem tudom ölteni. Végre, találkoztak! Hurrá, hurrá, hurrá!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Pojáca Hamilton lemondta a sajtótájékoztatót, mert hogy annyira össze volt törve Lauda halála miatt, aztán közben ott bratyizott vigyorogva a szintén pojáca CR7-tel.

Szánalom az az ember.

2019. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!