Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti mit gondoltok arrol hogy Lewis Hamilton és Cristiano Ronaldo találkozott? A monacói nagydíjon.

Én kimondottan örülök neki. Még a hátterem is a róluk készült kép. Nekem Lewis Hamilton a kedvenc f1-esem és CR a kedvenc focistám. Ti hogy vagytok ezzel? Meg még egy kérdés: ők találkoztak már valaha egymással? Mert az interneten több helyen is írták hogy "Hamilton találkozott az egyik barátjával CR-rel...

Keress kérdéseket hasonló témákban: CR7, Lewis Hamilton, Cristiano Ronaldo, Ronaldo, F1, Forma-1, futball

máj. 29. 21:28  Privát üzenet  

A válaszok
Én azt gondolom, hogy baromira nem érdekel. Mit kellene gondolni?

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 29. 23:01 Privát üzenet
Hát én is annyira nagyon örülök ennek az egésznek, hogy szinte szavakba sem tudom ölteni. Végre, találkoztak! Hurrá, hurrá, hurrá!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 29. 23:44 Privát üzenet

Pojáca Hamilton lemondta a sajtótájékoztatót, mert hogy annyira össze volt törve Lauda halála miatt, aztán közben ott bratyizott vigyorogva a szintén pojáca CR7-tel.

Szánalom az az ember.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 1. 00:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
C. Ronaldo vajon látta már a: Hiro - Cristiano Ronaldo című dalt?
Messi vagy Ronáldo Barca vagy Real Szerintetek melyik a jobb?
Tudnátok ehhez hasonló idézetet írni?
A kapitány posztra lehet azt mondani, hogy tiszt?
Itthon hol tudok dedikált fotót hitelesittetni? Van rá lehetőség?
A FIFA 18 Ronaldo Edition már szeptember 26-án már kapható a boltokban? Azaz kedden?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!