Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik, mire...

Mennyi időbe telik, mire kinyomozom, hogy ki terjeszt rólam hamis profillal rosszindulatú, valótlan pletykákat?

Figyelt kérdés
Ha jelentem az illető profilját, visszaélés-ként, mennyi idő lehet hogy kiadják a személyét?

2019. máj. 30. 23:44
 1/5 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen súlyos az ügy. Mi történt?
2019. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt terjeszti hogy a saját vejemmel hálok együtt. Ki vagyok készülve idegileg, hogy lehet valaki ilyen aljas, csak tudjam meg hogy ki az!
2019. máj. 31. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Ha nem reagálsz rá, idővel megunja és abbahagyja. Fogd fel bóknak, hogy simán el tud képzelni a nálad nyilván jóval fiatalabb vejed partnereként. Valószínűleg pont azt akarja elérni, hogy idegrohamot kapj. Ne tedd meg neki ezt a szívességet.
2019. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En beszelnek a lanyommal es a vejemmel, harmasban (vagy negyesben, a ferjeddel, ha van).

Aztan nagy ivben lesz%rnam.

Ne tedd meg azt a szivesseget a rosszakarodnak, hogy barmilyen szinten reagalsz ra - pont azt akarja, hogy idegbajt kapj.

A rendorsegen viszont feljelentest tehetsz ragalmazas miatt.

2019. máj. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feljelentés tehetsz, de Magyarországon ne várd, hogy lesz valami belőle... Inkább nem foglalkoznak vele
2019. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!