Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Forza horizon 4ben hogyan...

Jancsikaaaa kérdése:

Forza horizon 4ben hogyan tudok multiplayerezni?

Figyelt kérdés
Szóval van a forza horizon 4, de csak akkor tudok multiplayerezni benne ha veszek hozzá gold live-ot? még nincs xboxom de tervezek venni egy one s-t, és mivel romániába lakom érdekelne az is hogy ha csak így tudok multizni akkor a gold live elérhető vagy támogatott romániában is?

2019. jún. 3. 19:01
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is Xbox-om van és Romániában élek.Igen,csak akkor tudsz multiplayerezni,ha van xbox live gold-od.Ha a fiókod romániára van állítva (mint ország) akkor a gold membership aktiválása előtt állítsd át Magyarországra,vagy akármilyen országra,aminek tisztában vagy a fizetőeszközével,mivel mindennek az ára a store-ban ahoz kötődik.Ha jól tudom,a live/game pass Romániában nem elérhető.( ha esetleg tévedek,nyugodtan javítsatok ki! :D )
2019. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor ha romániába megveszem a gold liveot nem tudom beaktiválni ha magyarországra állítom az országot vagy akkor is működik? remélem érted hogy értem, vagy hogyan szerezhetnék gold liveot ha meglesz, a fizetési ezközökkel nem vagyok teljesen tisztába xboxon, forintba kellene kifizetni ha magyarországra állítom vagy mi?
2019. jún. 3. 19:20
 3/4 anonim válasza:
Ha internetről rendeled (ilyen kis kártya) E-mag.ro-n pl. meg lehet rendelni,akkor a store-ban a “reedem code” részre kell menned,de mielőtt ezt megteszed állítsd a fiókod magyarországra,vagy amikor üzemeled be a gépet,országnak kezdetből állítsd magyarországot. :) Én is e-mag.ro-ról rendeltem,és írta rajta,hogy Romáiában nem elérhető,nekem alapból magyarország volt beállítva.A fizetési eszközöket úgy értettem,mint pl. Nálunk a lej (Ft,USD,EUR stb.) De ha az xbox store-ból szeretnéd megvásárolni,akkor meg kell adnod a bankkártya adataidat,vagy a paypal adataidat.Xbox-on semmilyen multiplayer rész nem működik Live-nélkül.De ha jól tudom,az új gépekhez jár ajándék 14. Napos Live :)
2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm. a fizetési módot nem lejre meg forintra értettem, hanem bankkártyára meg ilyenekre.. igen, tudom hogy jár 14 nap de ha jól tudom forzába 25ösnek kell lenni meg 6 órát a gamebe kell nyomni, hogy kiunlockoljam a multi részét. Köszönöm mindenkinek aki segített!
2019. jún. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!