Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha babát teszek...

Miért baj az, ha babát teszek be profilképnek? Miért szólnak be érte?

Figyelt kérdés
Mindig akad aki beszól, és azzal azonosít ami be van állítva profilképnek. Kész, üresen hagyom, elegem van! Én nem szólok be senkinek, mindenki azt tesz ki amit akar. De nem tudnak mással belém kötni, ezért azt használják ki, amit épp találnak. Mások kutyát macskát, lovat tesznek be profilképnek, az jó, de ha én teszek be egy babát miért műanyag babáznak le?

2019. jún. 6. 17:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Te egy baba vagy? Magadról tegyél ki képet. Persze megértem, ha szégyenled magad. Nem vagy ezzel egyedül.
2019. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg beteges
2019. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Üldözési mániával és/vagy elmebetegséggel kezeltek már? Ha nem akkor talán ideje elkezdeni.
2019. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem beteges! Másoknak is van baba profilképnek, csak mert tetszik nekik, na és akkor? Amúgy meg kikérem magamnak, mert nem műanyag, hanem porcelán baba volt. Azt kéne még, ha az arcomat tenném fel, akkor meg abba kötnének bele nem? De.
2019. jún. 6. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a profilképed arra való hogy téged az alapján azonosítsanak be.
2019. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát épp ez az, hogy egy tetves kép alapján úgysem ismerik ki, akárkiről is legyen szó. Akkor akik kutyát tesznek be, akkor azok meg kutyák ezek szerint.
2019. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6

Jogos, aki kutyát tesz be, az meg csak egy rühes kutya ennyi! És az nem beteges..

2019. jún. 6. 23:24
 8/12 anonim válasza:
100%
Te egy nagyon beteg gyerek vagy.
2019. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mikor még meg se születtél, de mindenhova kiraknak, hogy hozd a lájkot anyàdnak"

[link]

2019. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
# 8 Tudom! :D
2019. jún. 7. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!