Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lövünk madarat?

Hogyan lövünk madarat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy csak utánlövés van, mert ha szemből lőjük le a madarat, akkor lepattan a golyó a tolláról. Ez igaz?

2019. jún. 6. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, mert például verébre ágyúval szoktak lőni.
2019. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Sehogyse lövünk. A verébnek, gerlének, mint a legtöbb madárnak, párja van. Nincs szomorúbb, mint amikor keresik, hívogatják a lelőtt párjukat.
2019. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
#2 A vadászpuska nem véletlenül kétcsövű...
2019. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Illetve úgy, hogy utána természetkárosítás, állatkínzás, és lőfegyver illegáslis használata alatt ülöd szépen a letöltendőt.

Mert vadász biztos nem vagy.

2019. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok... annak tanulok. Csak még nem jutottunk el a lőhető fajokig és a fegyvertanhoz. (Első éves tanuló vagyok)
2019. jún. 7. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok miből van a madár begytolla. Csak hogy le pattan róla.
2019. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elöl a begye van. Ha azt megüti valami akkor a madár elpusztulhat. Madárra alapvetően söréttel kéne lőni de nyilván csak megfelelő engedély és lőkészség birtokában. Ellenkező esetben súlyos sebesülést és szükségtelen szenvedést okozunk az állatnak ami nagyon elítélendő és ocsmány tett! Főleg ha szerencsétlen állat a sebesülésébe hal bele napokig szenvedve...

Az elmélet amúgy amit mondasz lehet hogy légpuskára íródott, bár úgyis hülyeségnek hangzik. Nameg aki légpuska egyes lövéssel leszedi a madarat röptében az már igazi mesterlövész...


Szerintem hagyjuk az állatokat! Csak akkor lőj rájuk ha meg akarod enni őket és kell a kaja! Amúgy csak bajt okoznál.

2019. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!