Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Pennyben miért csak vacak...

Bertalan68 kérdése:

A Pennyben miért csak vacak söröket lehet kapni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 11:59
 1/8 anonim válasza:
65%

Mert az árérzékeny emberek a fő célközönség, és nem lehet olcsón jót gyártani.

Le is húzhatnák a nagy gyártók a rolót, ha olcsón jót lehetne a pennyben kapni, mert akkor azt venné mindenki.

2019. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
KInek mi a vacak. Sztem a Penny így is veri a lidl-aldi párost.
2019. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert az egy csóró bolt, csóró áruval.
2019. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert az egy csóró bolt, csóró áruval, csóró célcsoportnak.
2019. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy igen jó kérdés. A Balatonon van nyaralónk, és sokáig a Penny volt az egyetlen értelmes bolt a városban, úgyhogy nyaranta eléggé bosszantó volt, hogy valóban nem lehetett semmilyen normális sört kapni. Pláne azért volt érthetetlen a dolog, mert a bolt elég nagy forgalmat bonyolít le, főleg nyáron, és a turisták körében lenne bőven kereslet jó sörökre.


Azóta szerencsére lett Aldi is a településen, és talán a Penny választéka is bővült valamelyest. Mondjuk igazán jó söröket még mindig nem lehet kapni ott, de azért néha már találni az ismertebb német vagy cseh márkákból egyet-egyet, nemcsak borzasztó, vízízű magyar és lengyel utánzatokat.


De a Penny kínálata nemcsak sörök terén ilyen "érdekes". A múltkor például egy megyeszékhelyen mentem be egy Pennybe, és összesen kettő darab extra szűz olívaolajat találtam a boltban. Nem kétfélét, hanem kettő üveggel, az egész boltban...

2019. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

#4


A penny-ben sok árunak jó vagy kiváló minősége van, a szemét a csórók részére pedig minden boltban megtalálható!


Nem szeretem a sört. De kétlem hogy abból a 8-10 fajtából mindegyik szar lenne.

2019. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#2 Az Aldi nagyon drága de a Lidl sok tekintetben jobb minőséget képvisel és olcsóbb is sokszor.
2019. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem csak a sör a vacak...


Amúgy meg azért, mert ha a sok h*lye megveszi, olcsóval is sokat lehet keresni.

2019. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!