Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan az Avon-nál,...

Létezik olyan az Avon-nál, hogy lecserélhesd a jelenlegi koordinátorodat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve kezdtem, és úgy tűnik ennyi idő kellett ahhoz, hogy kibújjon a szög a zsákból. Szerettem volna feltenni egy kérdést és kifejezni a véleményemet egy adott témával kapcsolatban (direkt nem részletezem, mint ahogyan neveket sem fogok írni), mire a koordinátorom úgy kezdett el beszélni velem, mint egy darab szarral a cipője talpán. És ez nekem nagyon nem oké. Lehet, hogy vannak olyanok, akik ezt hagyják, elviselik és le tudják nyelni, de én nem ilyen vagyok. Épp ezért, többé nem szeretnék kapcsolatban lenni vele.

Abbahagyni sem szeretném, mert egész jó kiegészítés... Mit lehet ilyen esetben tenni?



2019. jún. 7. 15:10
 1/3 anonim válasza:

Szia, tanácsadónő vagy, vagy kiskoordinátor?

Először vele kellene beszélned erről, vagy a zona menedzserrel, ha ismered, van lehetőség tanácsadócserére.

Vagy ha van koordinátor ismerősöd, akihez szivesen kerülnél(már nem számítanak a zóna határok) akkor vele kellene egyeztetni, de lehetséges, hogy 2 hónapig inaktívnak kellene lenned, és akkor simán áthelyezhetnek.

2019. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Szimpla tanácsadónő vagyok. Sajnos csak a koordinátoromat "ismerem", a zone managert nem - ellenben ő valószínűleg hallott rólam attól a bizonyos koordinátortól (nem is akarom tudni, hogy mit), mert se szó se beszéd kidobott a fb csoportjából az eset után. Persze úgy könnyű ítélkezni, hogy csak az egyik fél történetét ismeri. Épp ezért nem tudom, kihez fordulhatnék.
2019. jún. 20. 16:30
 3/3 anonim válasza:

Nemrégen váltottam koordinátort.


Amikor online regisztráltam, akkor központilag beosztottak valakihez. Ez a koordinátor borzalmas volt: pl. valamikor 2 egymás utáni mondatába egymásnak ellentétes dolgokat mondott. Nem egy településen laktunk.

Másik eset pl. az előző koorinátorom létrehozott egy csoportos beszélgetést a tanácsadóinak. Néha 1-2 dolgot megkérdeztem, amire flegmán annyit válaszolt, hogy már korábban elmondta. Erre visszakérdeztem, hogy mikor, mert elmondta volna, akkor nem kérdezném. Ekkor rájött, hogy jé, tényleg nem mondtam. Volt olyan, hogy másik tanácsadó kérdezett valamit a többiektől (tehát tőlem is), amire megírtam neki az azzal kapcsolatos tapasztalatomat és a koordinátor leszidott, hogy igaz, ő nem tudja a választ, de nem kellene beleszólnom az ilyen kérdesekbe... Jelzem még egyszer, hogy a másik tanácsadó nem csak neki tette fel a kérdést, hanem mindenkinek.... Privát üzenetben jeleztem neki, hogy kezd már sok lenni és fontolgatom, hogy átmegyek másik koordintorhoz. Annyi volt a válasza, hogy ő is jobban jár, ha nem vagyok, de úgyse tudom megoldani azt, hogy máshova átkerüljek... És láss csodát: el tudtam intézni, hogy átkerüljek másik koordinátorhoz, akinek a csapatában már a 2. hónapban koordinátor lettem, mert ő felismerte, hogy jól átlátom a rendszert.


Az átkerülés menete:

Egyéb kapcsolatok révén lett egy másik koordinátor ismerősöm. Nagyon segítőkész volt.


A saját tanácsadói oldalamon nem adhattam le rendelést 3 kampányon (=3 hónapon) keresztül, majd a 4. kampányban az új koordinátor jelezte a Zona Managernek, hogy Xy-t Zs törzsszámon tegye át az ő csapatába és a Zona Meneger pedig áttett.


Mindenképpen ki kell hagyni 3 kampányt. Mi úgy oldottuk meg az ezalatti megrendeléseket, hogy az új koordinátoromnak megírtam, hogy miket szeretnék rendelni, ő a saját nevén megrendelte és elhozta nekem. A termékek árát neki fizettem ki, viszont megkaptam az ő kedvezményével a termékeket (35%). 2022-ben történt a koordinátor csere.

ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!