Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a futárszolg...

Mi a véleményetek a futárszolgálatok kiszállási díjáról?

Figyelt kérdés
Idén bevezették az Mpl postánál (1090Ft), a Dpd-nél (600Ft) is. Én egy 20ezres városban élek, mindennap jár a dpd, van posta, tehát ha már eleve itt van a városban minek számolják fel? Ugyanez a kérdés az olyan városoknál, ahol pl a dpd-nek van központja. Értem én hogy költségek és a bérek emelkednek és esetleg arra használják fel, de ilyen drasztikus emelés véleményem szerint egy vicc. Az alap szállítási díjakat is emelték a kiszállítási díjon felül.

2019. jún. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha városon laksz miért nem emeled meg a segged és mész el megvenni. Nem azoknak van a kiszállítás, akiknek nincs kedvük, hanem akinek nincs lehetőségük bemenni a termékért.
2019. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eladó vagyok bumburnyák, de kössz az "építő" jellegű kritikát. Városon nem tudok lakni csak városban
2019. jún. 8. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, értem, tehát szerinted városon belül ingyen kéne kiszállítani. Tehát az alkalmazottnak nincs bére, az autót nem kell tankolni, illetve karban tartani. Gondolom eladóként tudod, hogy ez mind ingyen van. "bumburnyák"
2019. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a kiszállítási díjról beszélek. Kiszállási díjról! Bér és egyéb költségekről is írtam.
2019. jún. 8. 22:59
 5/5 anonim válasza:
Én azóta a Csomagnet oldalán adom le a rendeléseket. A DPD-nél nincs felár az oldalon!!!!
2019. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!