Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha külföldön nemet váltok?

Mi van ha külföldön nemet váltok?

Figyelt kérdés

Haliii az volna a kérdésem hogy mi van akkor ha tegyük fel én kimegyek külföldre dolgozni. vagy tegyük fel adott egy szupermilliomos pasi aki mindent áll nekem.

Svájcba nemváltás, hormonok meg minden.

Most speciel útlevelet s vízumot intézne elvileg a egyik ügyvédjével vagy kivel.

No de elkezdtem gondolkodni hogy mi van ha én kimegyek 2 évre lejár időközben a személyim is talán vagy nem.

S jön a kérdés mi lenne ekkor? Rengeteg macera önkormányzat meg minden a nemváltásrol miközbe már megvolna rég? Iratok átírása? Nem hinnék el hogy én vagyok az aki két évekiment? :S

Nem tudom mi volna.



2019. jún. 11. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

> Mi van ha külföldön nemet váltok?

Ha csak nem sikerül átírni a DNS-edet, akkor nem változtatsz nemet. Sem külföldön, sem belföldön. A nemedet ugyanis -- emlős lévén -- a kromoszómáid határozzák meg.

2019. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiúból lánnyá. hormon terápia s egyebek. de hogyha én nem ezt a katasztrofálisan szégyen országban akarom ahol még egy ultrahangra is 9 hónap a sor hanem egy svájci magánklinikán akkor mi van ha fiúként mentem ki 2 évre rá meg a okmányaimmal nem engednének be? vagy miket kéne itthon intézkednem ez ügyben? Mert a országos korházakban szégyen amilyen gyenge a fejlettségi szint s ami eredménye lenne a hazai em váltásnak de a svájci meg tökéletes csak nem papírozott.
2019. jún. 11. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem leszel lány. Amíg nincs lehetőség a DNS-ed átírására, addig nyugodtan levághatod a nemi szervedet, teletömheted magadat női hormonokkal, ugyanúgy férfi maradsz. Erről eszembe jutott egy vicc:


Orvos: Uram...

Beteg: Hölgyem! Én nő vagyok!

Orvos: Hölgyem, önnek prosztata rákja van.

2019. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól hogy külföldön élnél, még magyar állampolgár lennél, pláne Svájcban, ahol aztán elég nehéz helyi állampolgárságot szerezni. H ajól tudom, Európában Portugália az, ahol 5 év legális ottlét után lehet átoperáltatni magad, de így is kérdéses, hogy a magyar hatóságok ezt hogy papírozzák le... Nem hinném, hogy menne, vagy hogy könnyű lenne...
2019. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!