Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Manócska1 nevű felhasználó kérdése:

Tartósan munkaképtelenség esetén ez lehetséges? Többi lent.

nem dolgozhatok sajnos,hallottam hogy nélgy órába felvennének dolgozni és az a pénz is megmaradna amit most kapok.. lehetséges?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkaképtelenség, munka, pénz

jún. 12. 19:09  Privát üzenet  

A válasz

Szerintem attól függ, hogy bejelentenek-e, mert akkor látszik, hogy dolgozol.

A 4órás munka is nunka, fijam!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 13. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 2/2Időpont jún. 14. 10:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehetséges az hogy a medencében egyszerre lecsökken a ph és a cl szint? Ph 2.3 Cl 0.14 Cl szintet tudom hypó adagolással feljebb vinni de a Ph hogy fog 7. 0 környékére...
Amazon kapcsolatfelvétel az eladóval lehetséges?
Miért szüntette meg a facebook a fiókomat? Lehetséges hogy a kommentek miatt amiket írtam?
Lehetséges, hogy az OBI wc-jében kamera volt a fülkében?
Affiliate marketingel lehet itthol annyit keresni mint külföldön pl 700$/nap? Ez hogyan lehetséges?
Munkavállalói szerződésem 3 hónapra szól, aug.31-ig. (gyakornok vagyok) Lehetséges az, hogy a szabadságot azon a héten veszem ki, onnan megyek el végleg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!