Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy az M1-es felvételen...

Igaz hogy az M1-es felvételen nem takarták ki a hableány hajó kiemelése közben felbukkanó holttestet?

Figyelt kérdés
Kerestem videókat de nem találtam viszont írták hiogy nem takarták ki

2019. jún. 12. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindamellett, hogy nagyon sajnáljuk mindazt, ami a Kis Hableány hajóval és utasaival történt, meddig akarjuk még rágni ezt a "csontot"?
2019. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kerdesre valaszolni akkor el lehet tolni a biciklit.Most hogy ezt leirtad jobban erzed magad?Szimpla kerdes tettem fel amire en nem talaltam valaszt.Mert meg ha valami szenzaciohajhasz cikket osztogatnek vagy irnek akkor megertenem de igy maganemberkent felteve egy egyszeru kerdest nem ertem a felhaborodas okat.
2019. jún. 13. 00:17
 3/11 TappancsMancs ***** válasza:
0%
És miért kellene kitakarni? Persze lehet, hogy ez valami szabály. Válaszolva a kérdés lényegi részére, nem tudom mennyire igaz, hogy ki kellett volna takarniuk, de hibázni néha szoktak az emberek. Ha úgy volt, hát úgy volt, előfordul.
2019. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#1-es válaszadó vagyok.


"Mert meg ha valami szenzaciohajhasz cikket osztogatnek vagy irnek akkor megertenem de igy maganemberkent felteve egy egyszeru kerdest nem ertem a felhaborodas okat." - írod Te. A kérdésedben leírod, hogy kerestél videókat, de nem találtál.

Mit akartál ellenőrizni? Te vagy az ellenőr? Vagy Te vagy a szenzációhajhász. Én ezzel az üggyel kapcsolatban, azon kívül, hogy sajnálom a történteket, nem kerestem és nem is néztem semmiféle videot. Bocs!

2019. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-es: "Én ezzel az üggyel kapcsolatban, azon kívül, hogy sajnálom a történteket, nem kerestem és nem is néztem semmiféle videót." Ja és akkor mindenkinek olyannak kell lennie/úgy kell gondolkodnia mint neked nem?

Nem is értem komolyan mondom.Szóval az ember nem is lehet kíváncsi ha nem ellenőr.Gratulálok a logikádhoz.

TappancsMancs: Hát tudtommal ki szokták takarni gondolom te sem örülnél ha közvetítenék egy szeretted kibuggyanó holttestét a tv-ben.Vagy akár a tiédet. De engem igazából nem zavar csak érdekelt volna hogy tényleg ez történt vagy sem.Mert azért meglepő hogy egy M1 ilyet le merne adni.

2019. jún. 13. 16:56
 6/11 anonim válasza:
72%

[link]


Ez volt az a bizonyos videó. KB 18.35-től.

2019. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Erre lettem volna kíváncsi.Köszönöm hogy valaki megértette.
2019. jún. 14. 14:00
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna, szerintem túl vannak lihegve az ilyen dolgok. A halál is az élet része, és felnőtt emberek meg képesek szerintem ilyet "feldolgozni". Az élet ilyen és ez egy mentés volt, annak velejáróival. Ha nem szándékosan és túlzottan mutogatják, akkor nincs mit szörnyülködni rajta.


Felnőtt emberek nehogy már ilyenen kiakadjanak. Az élet része. Szerintem.

2019. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És én állítottam olyat hogy kiakadtam rajta?1000x durvább dolgokat is láttam már egy kilógó lábnál, szóval elhiheted hogy engem személy szerint nem botránkoztat meg.Én csupán kíváncsi voltam.Ilyenek az emberek, kíváncsiak.
2019. jún. 16. 10:55
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Okés :) Csak általános választ írtam és olyat, hogy konkrétan te kiakadtál volna.
2019. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!