Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire elég a kresz vizsgáho...

Mennyire elég a kresz vizsgához ez a tanulási módszer?

Figyelt kérdés
26-án vizsgázok, E-Titánon a próbavizsgát szoktam gyakorolni, napi 2-3 órát(kisebb nagyobb szünetekkel). Ahogy észrevettem a legtöbb kérdés nagyon sokszor szerepel a próbavizsgában. Nagyon ritkán hoz csak be új kérdéseket. A próbavizsgát átlagosan 67-70 ponttal szoktam zárni. 74 volt az eddigi legjobb. Még van kb. másfél hét a vizsgáig. Mennyire lesz elég a vizsgához ez a tanulási módszer?

2019. jún. 13. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá. Nem átmenni kell a vizsgán, hanem megtanulni, különben sokkal nehzebb (veszélyesebb) lesz a vezetés.
2019. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni, te is felismerted hogy nincs sok új kérdés, azokbol amiket te most megoldasz max kettő fog előjönni vizsgán

Ne csak egy féle tesztet gyakorolj (neten sok van próbálj ki amennyit lehet) és azért tanulj is vagy legalább olvasd át

2019. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!