Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell elkepzelnem?

Hogy kell elkepzelnem?

Figyelt kérdés

Magyarom 43pont lett A szakmaim 56 Angolom 31 Torim 40 Matekom 21 pont Jarok angol es matek tanarhoz de az angolt nem szeretnem magolni, nagyon elkezdtem parazni az erettsegi miatt Hogy kell elkepzelnem ezt a szobelit? Foglalkozok vele de nem annyira, nagyo szivatos?

Nagyon felek hogy nem lesz meg


2019. jún. 13. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy hogy lehet ilyen szarul megírni egy érettségit komolyan...adódik a kérdés, hogyha ennyire félsz, akkor miért nem foglalkozol vele többet?! Egyébként nem szivatós, nálunk legalábbis minden tanárnak az volt a célja, hogy a maximumot kihozzák belőlünk, segítettek is. De megmondom őszintén, ha én tanár lennék, az ilyen “szarok bele” típusú diákokat úgy buktatnám, hogy öröm lenne nézni. Ha nem készülsz rendesen, miért várod el, hogy rendesek legyenek és átengedjenek? De őszintén...

Mivel szeretnél foglalkozni a jövőben?

2019. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!