Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek 12 oras...

Mi a velemenyetek 12 oras muszak 1 reggel 1 ejjel 2 szabad?

Figyelt kérdés
Gyari munka

2019. jún. 15. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Faraszto?
2019. jún. 15. 12:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
12 órás műszak az mindegy milyen, kinyírós az biztos.
2019. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem szabad. Ejszakai muszak bizonyitottan osszefuggesben all a rakos megbetegedesekkel.
2019. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mar majdbem mindenhol van ejjeles
2019. jún. 15. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kibírhatatlan főleg így hogy 1 nappal utána 1 éjjel. Oké hogy a 2 között 24 órás pihenőd van és ha 2 napod szabad akkor 48 óra, de ez édes kevés. Éjszakás után minimum délig vagy délután 1 óráig aludni fogsz, aztán este nem is biztos hogy elfogsz tudni aludni elég korán, utána másnap sem biztos aztán meg kelhetsz hajnali 4- fél 5 kor hogy 6 órára simán beérj ha csak nem kell több utazási idő. Ez így kibírhatatlan én dolgoztam így 2 hónap után kikészültem és leszámoltam. Sokkal jobban elviselem a 3 műszakos munkarendet 8 órába. Dolgoztam 12 órába állandó nappalosként is ami úgy volt hogy 3 nap munka 3 nap pihenő, ez még tűrhető volt de azokon a 3 napokon amikor dolgoztam akkor munka után egyből zuhany aztán ágy, tehát semmire nem volt időm mert fáradt voltam. Amikor pihenős napom volt akkor délelőtt 10 óráig aludtam legalább, utána elintéztem a dolgomat és már késő délután volt legalább. A másik 2 napomba legalább volt időm másra is, de sokszor hétvégékre estek a műszakjaim és akkor sok buliból, meg egyéb szórakozásból kimaradtam emiatt.

Így 3 műszakba legalább vannak szabad hétvégéim, és nappal is elég 8 órát dolgoznom és amikor hazaérek van időm sok mindenre főleg délelőttös műszak után. Délutánosba meg az a jó hogy reggel sokáig aludhatok, ami van dolgom eltudom intézni és ennyi. Éjszakás az pocsék mert alszom délután 5 ig és akkor kb semmit sem tudok csinálni főleg télen amikor sötétedésbe ébredek fel.

2019. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyárban a 8 árás műszakot is nehezen birtam 3 műszakban. Volt egy fél óra ebédszünet később meg egy 15 perces de hulla voltam. De nálunk minden nap máshova osztottak de igy is kinyirt a monotonitás.

Abból állt az életem, hogy dolgoztam meg aludtam.

Semmikép nem vállalnám el max valahol nyugaton ahol kapnék 2 000 eurós fizetést. Annyira felboritja a bioritmusod ez az egyszer reggel egyszer éjjel. Nekünk egy hétig volt ejszakás de azt is úgy birtam hogy este 6 ig aludtam. Utána egy hét reggeles majd egy hét délutásnos.

2019. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg,hogy ne heti valtas legyen,hanem eves,esetleg havi,haromhavi.
2019. jún. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!