Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt “helyrehozn...

Hogyan lehetne ezt “helyrehozni”? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kettő régi általános iskolai barátnőm van, az egyik pedig eléggé főnökösködő, úgy érzem nem vagyok egyenrangú vele.

A mostani osztálytársam is szintén jó barátnőm, de a régi egyből elkezd hisztériát csapni, ha a mostanival vagyok helyette, de nem tudok kettészakadni.

Most lesz egy buli, ahol mindketten ott lesznek és már szinte kötelező a régivel lennem, pedig nem sok kedvem van hozzá, de ha a mostanival lennék, akkor megint összevesznénk és hónapokkal is később folyamatosan szidna...

Megszakítani a kapcsolatot nem hiszem hogy meg tudnám tenni, mert van egy közös barátnőnk, és biztos nem szakadna ketté miattunk, de döntés elé sem akarom állitani.



2019. jún. 15. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy közösen sem tudok bulizni velük, mert már akkor is én vagyok a hibás, ha fél percre nem a régi barátnőre figyelek + a réginek van egy haverja, aki elkezd szintén hisztizni ha új embereket hozok be az egyébként fos társaságba :)
2019. jún. 15. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem de lehet csak azért mert pasiból vagyok. Miért kéne választani? Elmész a buliba és loholsz a sarkukban mint egy puli kutya vagy mi? Nemár.... Legyen saját egyéniséged. Szórakozz ahogy jól esik. Ha ezen besértődik akkor jobb is, ha lepattan rólad. Az meg mi, hogy a közös barátnőtök nem szakadna ketté? Basszus hármasával jártok mindig?
2019. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet fura, de mivel hárman voltunk barátnők régen is, ezért most is mindig együtt találkozunk:/
2019. jún. 15. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben szakítanék ezzel a hagyománnyal. Nem vagytok pop banda, hogy együtt járkáljatok :) találkozz külön is velük. Ha meg ez nem tetszik nekik el kell fogadnod, hogy te felnőttél, ők maradtak gyerekek.
2019. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ☺️
2019. jún. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!