Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok. Tudom sok...

18 éves vagyok. Tudom sok hasonló ilyen kérdés van de hátha valaki tud rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Nincs munka helyem se barátnőm szűz vagyok nem tudok egyszerűen értelmet találni az életemnek

Epilepsziás vagyok vékony tehát nem vagyok izom tömeg

Szeretnék barátnőt, munkahelyet, és életet segísetek légyszives



2019. jún. 17. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első nehéz lépést kell csak megtenned azaz szerzel munkahelyet, aztán hidd el, be fog indulni az életed, lesz célod. ( akár bosch stb
2019. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hiába szerzek munkahelyet egyszerűen nem bírom ha 2nap meló 1napszünet akkor még talán bírnám de nem nagyom van ilyen munka
2019. jún. 17. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszel eleget és nincs energiád. Mozogj és egyél.
2019. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"2nap meló 1napszünet"

Nagyjából megoldható, ha kiveszel minden szerdát az 5 napos hétből. Ha rövidebb a hét, azt meg viseld el.

Az állásinterjún ezt beszéld meg a főnökkel.

2019. jún. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet nem eszel eleget azért van ilyen kevés energiád
2019. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szó szerint zabálok! de egy dekát se hízok energiámmal nincs gond most lesz egy munkám(térkövezés,stb.) úgyhogy dolgozom az ügyön de valaki légyszives mondja már el nekem hogy "csajozzak" amikor meglátok egy nekem tetsző lányt hogyan szólítsam le miről beszéljek vele stb.
2019. jún. 19. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2019. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pest megye, Gyál
2019. jún. 20. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Pesten kellene ennek a gondnak a legminimálisabbnak lennie.
2019. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!