Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan romantiku...

Tudtok mondani olyan romantikus animéket amik nem happy endel záródnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk az egyik meghal aztán a másik meg depibe süllyed? Kerestem ilyen animéket, de nem találtam.
2019. jún. 18. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kimi no Suizou wo Tabetai
2019. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kimi no na wa, ha még nem láttad volna. Movie :)

Nem annyira szomorú, de korántsem vidám. Én imádtam egyszerűen. ;)

2019. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Your lie in april, Anohana, van még pár szomorú de az nem mondható romantikusnak de azért itt van egy ebbe van egy kevés romantika ..Osama Game the Animation
2019. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bocsi félre írtam

....Ousama game the animation

2019. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Kimi no nawa-t láttam
2019. jún. 25. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm viszont szerintem csak elmegy
2019. jún. 25. 21:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig kicsit elvesztettem a lelkesedésem, de most megnézem őket😃😃
2019. jún. 25. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Guilty crown ( SPOILER VESZÉLY: csak az egyikük hal meg, ami nekem elég szomorú), Elfen lied, Satsuriku no tenshi (szerintem ez a végződés is egyfajta happy end, de ezzel nem mindenki ért egyet), Kuzu no Honkai (nem szomorú, de nem is happy end. Kicsit olyan, mintha az egész anime alatt semmi sem mozdult volna, csak egy helyben tapogtak a szereplők. Ez számomra frusztrálóvá tette az egészet, de egyben nagyon egyedivé is). Hirtelen ennyi jutott az eszembe
2019. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vpx27 ***** válasza:

Hotarubi no Mori e

Ano hana

Air (Ez olyan "lassú"/unalmas (kinek hogy) inkább lányok szogták nézni, de ugyanúgy szomorú az anime vége. Személy szerint nekem tetszett.)

2019. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!