Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehetek jogi lépéseket? És...

Tehetek jogi lépéseket? És azon kívül mit?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt férfi akivel egy ingatlanban élek, ma fellökött, kiabált velem és meg is ütött. Régebben tapogatott engem, kutakodott a telefonomban, sokszor ok nélkül megütött, de az utóbbi háromra szerintem nincs tanúm, a mai esetében pedig nem fog a tanú a férfi ellen vallani. Fiatalkorú lány vagyok egyébként.

Milyen lépéseket tehetek ellene?



2019. jún. 18. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg hogy ez már lehet családon belüli erőszak?
2019. jún. 18. 10:58
 2/7 anonim válasza:
100%
Nemtudom ki ez a férfi és miért él ott,de segítséget kérnék és minél több esetről bizomyítékot keresnék
2019. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nővérem párja...anyja is kidobta mert elviselhetetlen, agresszív

Nővérem meg ide hozta

2019. jún. 18. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs.. "nővérem". Mert nem tekintem annak. Ő is pont ugyanolyan agresszív lett tőle. Azóta megtépett és
2019. jún. 18. 14:11
 5/7 A kérdező kommentje:
(vége lemaradt) ... és összerúgdosott. Én sem vagyok ártatlan, leszóltam a párját a származása miatt, mert durván beszólogat nekem, ő akar lenni a családfő, pedig csak egy senki, egy suhanc ott. De ez a reakció erősen túlzás. És anyámnak letagad mindent, és hazugnak nevez engem... Tehetetlen vagyok
2019. jún. 18. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogi lépéseket a JOG kategóriában tehetsz. Itt nem.
2019. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálj bizonyítékokat találni és jelentsd be a rendőrségen!
2019. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!