Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ólyan anmiét...

Derwana kérdése:

Tudtok nekem ólyan anmiét küldeni ami szerintetek a legjobb? Ami nélkül nem lehet élni? Lehet benne humor, vagy akár a főszerepben egy lány gyilkos van? Az a lényeg hogy egy nagyon jó animet szeretnék 😁

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A személyes toplistám első 6 helyezettje:


Steins;Gate

FMA Brotherhood

Code Geass

Hotarubi no Mori e

Psycho-Pass

Bungou Stray Dogs


Persze amit én jónak tartok, azt nem feltétlen tartják mások is annak.

2019. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Full Metal Alchemistet én is ajánlom, de előbb a Bölcsek kövének nyomábant aztán a Brotherhoodot, mert az előbbi több olyan dolgot taglal részletesebben amivel jobban megérted a másodikat is.
2019. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Juuni Kokki

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Trigun

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Seirei no Moribito

Tiger & Bunny

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai

Psycho-Pass

Black Lagoon

Slayers

Mob Psycho 100

Tenkuu no Escaflowne

Berserk

Hunter x Hunter (2011)

Mobile Suit Gundam 00

2019. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az én kedvencem a bokuno hero academy.
2019. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Charlotte

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai

Tate no yuusha no Nariagari

Handa-kun (kb az életemet írja le azért)

Nanbaka

Fullmetal alchemist bölcsek köve nyomában

És utána Fullmetal alchemist testvériség (brotherhood)

A két FMA-nak van magyar szinkronja is

2019. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
kampfer
2019. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Yoyo senki, The proposed Neverland,Nanatsu no taizai,Parasyte the maximus,Anohana,Boku dake ga inai machi..ezek amik nem annyira híresek de én nagyin szeretem őket most hiába írnám a death note animet azt amúgyis már láttad
2019. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
The wolf children's, Ousama game the animation,Charlotte,Nana
2019. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezeket kb 8szor néztem már újra és nem untam meg. Tökéletesek!!


Mob psycho 100

• Kissé elvont, nagyon jó humorú sorozat, tele akcióval és BRUTÁLISAN JÓL MEGANIMÁLT jelenetekkel!! (Főleg a második évad)


One punch man

• A szuperhősök világának tökéletes paródiája. Az elején a poénok fognak meg, de aztán beszippant a történet. A karakterformázás zseniális.


Haikyuu

• A TÖKÉLETES SPORT ANIME!! Nincs benne olyan szereplő, akit teljes szívből utálhatsz, minden egyes ember személyisége nagyon szépen fel van építve. Az animáció gyönyörű!! Minden szereplő egy idióta a maga módján, szóval a nevetés is garantált!!


Assassination classroom

• Az első két résznél még bevallom azt hittem, hogy ez egy hatalmas hülyeség lesz..de a végére már annyira megszerettem, hogy már nem csak a történet miatt sírtam, hanem azért mert vége lett. Nagyon szép iskolai történet, hogy menő jelenettel!!


Bleach

• Szerintem ez tipikusan olyan anime, ami már az első résznél megfog. Ha nem is azért mert annyira tetszik az eleje, de mindenképp tudni akarod mi történik utána. A főszereplő tipikus overpowered karakter, mindig meglepi az embereket a fejlődése.


Hunter x hunter

• Izgalmas kaland anime. A főszereplők nagyon erősek, végig fejlődnek, izgalmas harcokba keverednek, DE (ami szerintem zseniális) egészen a végéig igazi gyerekek maradnak.


Death parade

• Ebben az animében már kb az első epizódban is van fordulat, szóval nem spoilerezek, de ezen LEHET SÍRNI RENDESEN


Ouran high school host club

• Best comedy ever!! A végére azt hittem meghalok a nevetéstől. Nagyon jó történetete van!!


Made in abyss

• Cukiságba oltott depressió. Nagyon de NAGYON jó a történet, izgalmas, kalandos és a SOUNDTRACK!! NAGYON JÓÓ!!


Natsume yuujinchou

• A legjobb yokai anime a világon. Mindig meglep, hogy mennyire megható a főszereplő háttere. Gyönyörű történet a barátságról!


Bocsi a hosszú válaszért!! Remélem segítettem!!

2019. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Amik nekem nagyon bejönnek:

Sword Art Online

Attack on Titan

Diabolik Lovers

Boku no Hero Academy

És ha rám hallgatsz,SOHA nem nézed meg a Boku no Picot!!!

2019. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!