Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A japán termékek cikik?

A japán termékek cikik?

Figyelt kérdés

A japán gyártmányú termékek minősége jó/elfogadható, de a presztízs értékük csekély.

Ez azt jelenti, hogy cikik is a hétköznapokban?


Pl: óra, kocsi, motor, telefon, ...



2019. jún. 21. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Ez nem kínai /habár ott is van minőség, csak nem a piaci árusnál/. A japán gyartmányú cuccok nagyon jó minőségűek.
2019. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
tipikus iphone használó logika
2019. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha Te annyira cikinek találsz pl. egy Subaru Impreza WRX STi-t, vagy egy Yamaha Virago 1100-as choppert, nyugodtan ajándékozd el nekem.

Csuklás nélkül elfogadok, minden ilyen "csekély presztízs értékű" japi gagyit. ;)

2019. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen talán az volt, amikor egyesek azt se tudták mi a különbség Japán és Kína között, a kínai pedig a gagyi nem amerikait vagy európait jelentette.

Mostanában egyenesen divatos minden ami japán, a műszaki cikkek eleve jók, sokan keresik az ételeket, ruhákat, bármit.

Jó, egy Suzukinak nem lesz akkora presztízse mint egy Subarunak, de olcsó, megbízható autó, szemben némelyik francia guruló dobozzal.

2019. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl a sony is nagyon gagyi,azért adtak el közel 100 millió playstation 4-et.Honnan veszed ezt?Fogalmazzunk inkább úgy hogy presztízsmentes minőséget képviselnek,azaz mindenki tudja hogy egy toyota van olyan jó vagy még jobb mint egy bmw,viszont az mégis csak bmw,ezért azt nézik meg,meg azt tartják nagyobbra.Cikinek nem ciki,egyszerűen nincs sajnos itthon presztízse.
2019. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Úgy sejtem, az apakomplexuson nem árt dolgozni lelkileg. Mármint akinek a presztízs oly sokat jelent.

Habár nem minden apakomplexusos személy borul le a presztízs előtt, mégis a java része.

2019. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Takata-k egy időben azok voltak. Aztán megoldották a menet közben durranó lufi problémáját.
2019. jún. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, egy Casio óra gagyi, ciki, rossz minőségű.

Ezt ugyanígy el lehet mondani az összes japán autómárkáról (Toyota, Honda, Subaru etc..), motormárkáról mint a Yamaha, Suzuki és társai. Mondjuk japán telefonokat nem ismerek, de valószínűleg létetzik, és azokból sem hiányzik a minőség és a precizitás. Természetesen ironizáltam, én japán autó párti vagyok. Semmi probléma nincs azzal, hogy valaki japán termékeket vesz.

2019. jún. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, milyen vérciki lenne egy Skyline tulajdonosának lenni. A Tata a menő!
2019. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező kicsit el van tájolódva :D
2019. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!