Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone-on miért nem tudok...

Iphone-on miért nem tudok belépni a facebook-omra (Iphone 6S)?

Figyelt kérdés

Nemrég letiltott a facebook, de visszakaptam. Viszont most az a helyzet hogy hiába töltöm le magát a facebook alkalmazást és a massengert, nem enged belépni, ezt írja: Váratlan hiba történt. Kèrjül, próbáld meg újra a bejelentkezést.

Én probálkoztam azzal hogy ujraindítiottam a telefont, néztem frissítéseket, letöröltem az alkalmazást aztán ujra telepítettem de nem használ. Más telefonrol be tudok lépni, csak az enyémről nem. Természetesen safarin keresztül be tudok jelentkezni, de ott chatelni nem mert követeli hogy massengert használjak.



2019. jún. 22. 15:47
1 2
 1/11 Evszy válasza:
Nekem is ugyan ez a problemam :( nekem iphone 7em van. Vasarnap este engem is letiltott a facebook, ma hajnalban vissza kaptam de ugyan azt irja mint neked:( es en is csak masik telorol tudok belepni. Szoval nem vagy egyedul evvel:/ tegnap megkerdeztem a szolgaltatotol ahol vettem, hatha tudnak tanacsot adni, de ok sem tudtak vele mit kezdeni:( szoval otletem sincsen mit lehetne evvel kezdeni.
2019. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az gáz... Ez viszont azt jelenti hogy akkor ezen a telefonon valszeg többet nem is lesz facebookozás... :/
2019. jún. 23. 12:11
 3/11 anonim válasza:

Problémám nekem is ugyan ez. (iphone 7)

Gondolom alkalmazás hiba, nem telefon:)

2019. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Evszy válasza:
Mas telefonoknal nincs ez a problema, csak iphonenal. Akiket meg letiltott a facebook ismeroseimet androidos telefonjuk van ok tudjak normalisan hasznalni az alkalmazast. :/
2019. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Csak Iphone-on lenne ez az alkalmazás hiba? És egyáltalán rendbe fog jönni? Eléggé gáz már nem azért...
2019. jún. 24. 07:48
 6/11 Evszy válasza:
100%

Na talaltam egy alkalmazast ami ingyenes es betudsz vele lepni facebookra amin tudod hasznalni a chatet es az instagramot is😊 ajanlom ezt amig nem jon rendbe .:) konkretan ugyan az mint a rendes alkalmazas

Alkalmazas neve: Friendly

2019. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azta! Dokat segítettél ezzel nekem! Nagyon szépen köszönöm 😁

Azt hittem már hogy sosem fogok facebook-ot használni ezen a telefonon.

Mégegyszer nagy köszönöm!

2019. jún. 25. 07:14
 8/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám Iphone SE-m van se instagramm se facebook se messengerbe nemtudok belépni és azt az üzenetet írja ki hogy váratlan hiba történt kérjük próbáld meg újra a bejelentkezést ez eléggé idegesítő így hogy csak safariba tudok instázni/facebookozni
2019. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 D800 válasza:
Na.... Már azt hittem, csak én jártam így... Utolsó esélyként beírtam a keresőbe a problémám, erre kiderül, vagyunk még így páran... Nekem SE-m van, detto ugyanez a helyzet. Csak nekem az insta fiókomat tiltották le ... végérvényesen (máig rejtély...) Valakitől hallottam olyasmit, hogy majd a szoftverfrissítés után megoldódik a probléma, de most úgy tűnik, sosem fognak frissíteni........
2019. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 D800 válasza:
Pont most lett frissîtés, de ua a helyzet...
2019. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!