Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önigazultság jelentése?...

Mi lenne kérdése:

Önigazultság jelentése? Szeretném, ha a vallás, biblia stb. kizárásával valaki nekem megmagyarázná világosan, hogy mitis jelent az önigazulás.

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Önigazulás-ról még nem hallottam, azonban ÖNIGAZOLÁS létező fogalom.

[link]

2019. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindenek előtt nagyon szépen köszönöm a linket. hisz én is így tudtam, de ilyen szépen biztos nem tudtam volna levezetni. nagyon bezavart, hogy ragaszkodtak ehhez a szóhoz. mondtam, hogy én még ezt a szót soha nem hallottam. rákerestem és mindenhol a valláshoz, bibliához kötötték, idéztek. persze egyiket sem tudtam értelmezni. még egyszer köszönöm .
2019. jún. 24. 13:53
 3/3 anonim válasza:
Csak hogy az önigazolás nem ugyanaz mint az önigazult! Az önigazult általában mások hibáit szereti elötérbe helyezni és magát jobbnak tartani ugy magával mint másokkal elhitetni hogy neki mindig mindenbén igaza van, tökéletes ember. Másszóval nagyon beképzelt! Az önigazolás egy pozitīv dolog, míg az önigazultság negatív.
2021. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!