Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook segítség?

Facebook segítség?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni a fiókomba. Azt írta ki, hogy lehet, hogy valaki bejelentkezett a fiókomba (biztosan nem, ellenőriztem is, hiszen másfél hete minden nap ugyanez van), és meg kell erősítenem, hogy én vagyok. De nem tudom. Eddig lehetett képeket azonosítani, most vagy SMS kód, vagy 4 hozzászólásomat kell azonosítani. A kódot nem küldte el (hívást sem kérhetek, mert 3× kértem, de akkor túlterhelt rendszer volt így nem hívtak - máskor ezzel sikerült megoldanom), hozzászólàst viszont nem tudom felismerni - 3 hónapra visszamenőleg. Annyi kódot kértem már, amik amúgy nem érkeztek meg, hogy nem tudok már belépni. Ott tartom a távoli ismerősökkel a kapcsolatot, sok ismerős, fontos dolog van abban a fiókban. Hogyan tudnám megoldani?


Tesóm is ezzel a problémával küzd egyébként. Előre is köszönöm.



2019. jún. 22. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ne használd. Kémprogram, önkéntes adatmegosztó.
2019. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első: muszáj, szóval még fenntartom a segítségkérést!
2019. jún. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!