Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyi az...

Egy párkapcsolatban mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés

Ha a férfi 34, a nő 19 az elfogadható? (15év)

Tetszenek egymásnak, és nem a pénz miatt. (Mielőtt valaki azt gondolná, bár eddig az ilyen korkülönbségnél én is arra gondoltam, de most mégse az van)

Sok? Mi lehetne a gond egy ilyen kapcsolatban? (Kor szempontjából)



2019. jún. 23. 19:59
 1/4 anonim válasza:

Nem

Az sok

2019. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm és párja közt 13 év van. Szerintem a 15-tel sincs baj.
2019. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes
2023. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

19 évesen ez elég nagy korkülönbség (majdnem a lány teljes életével idősebb a férfi). Ez általában egészen más generációt, gondolkodási módot, élethelyzetet és érdeklődést szokott jelenteni. Más dolgok fontosak, más dolgokat élveznek, máshogyan szeretnek szórakozni, más dolgokat értékelnek, nagyon mások a tapasztalataik, máshogyan próbálják megoldani a problémákat. De semmi sem törvényszerű.


Azt, hogy egy kapcsolat működik-e vagy nem, nem külső vélemények, számok vagy bárki véleménye kell, hogy meghatározza.


Ha van közös téma, közös érdeklődés, jól érzik magukat együtt, sikerül a felmerülő problémákat megoldani, akkor akár működhet is. Ha ezek nem stimmelnek, akkor meg korban jobban összeillő emberek kapcsolata pont ugyanúgy nem fog működni.

2023. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!