Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenki folyton...

Mit tegyek ha mindenki folyton eszik es csamcsog es idegesit?

Figyelt kérdés

Barhova megyek az emberek épp enni készulödnek , kollegak is.

Nem egy közuluk extra lassan eszik egy egy roppanós dolgot , amitöl szól a feje mint a lónak .

És jó lassan rágja , bamm bamm robban a feje . Nyamnyogás , étel hangos forgatása a szájban , szörcsögés , csámcsogás , ripp ropp

Jön hogy megfojtsam az ilyet

Anyamnak is akkor jön meg az etvagya ha velem beszel , egy órán át hallgatom ahogy tömi magát , kulönbözö hangok kiseretében . Ez a szeretet egy aspektusa , hogy kibirunk mást ?

Baratnöm is akkor all neki enni ha hozzamegyek es nagynenem is. Nem birom elviselni



2019. jún. 24. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Keress fel egy pszichológust, mert ez beteges, amit írsz!
2019. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

100%-ig átérzem a helyzetedet. Ugyanez a bajom, én is tettem fel itt kérdést erről, én lettem elhordva mindennek, hogy milyen egy hisztis p...csa vagyok.

Én nem találtam rá megoldást még.

Volt, hogy barátnőm akkor kezdett el enni, amikor felhívott telefonon, akkor mondtam neki, hogy vagy beszéljünk később, vagy egyen később, mert kifekszem az evés okozta hangoktól. Tök meglepődött, de azóta ezt figyelembe veszi. Szóval akinek lehet, KULTURÁLTAN jelzem, hogy mi a szitu (nyilván nme percenként, és nem állandó jelleggel), amúgy meg befogom a fülem...

33N

2019. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Létező betegség, google a barátotok!

Aztán irány a pszichiáter.

2019. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Telefonba én is agyfaxt tudok kapni tőle, amikor eszik, nassol, nyammogva beszél, tele szájjal. Szerintem ez egyszerűen undorító.

(A többi, hogy amikor amúgy is eszik, roppan a kaja a szájában, az nem zavar, ez ezzel jár. Nyilván egy paprika jobban ropog, mint mondjuk egy paradicsom.)

2019. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Molyember ***** válasza:

Sajnos veled van a baj, nem velük:

[link]

Vagy elfogadod, vagy elfáradsz egy dokihoz.

2019. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen 2 es , ismerös helyzet , van aki akkor all neki enni mikor hivom vagy forditva, ha ö hiv

Ki érti ezt ???? Hogy esik jól az étel beszelgetes közben ?

Sajnos nem erdekli senkit , hogy en hogy érzek

2019. jún. 24. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Háttérzajban reggelizz. A figyelmed tereld el rádióval zenével vagy mással. Szerintem téged túlingereltek ezért alacsonyabb már a küszöböd de szerintem ez visszafordítható.


Vedd fel jó minőségű magnóra azt ahogy te eszel és hallgasd vissza!

2019. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül,engem sok hang idegesít,sokszor felrobbannék az idegtől.Csámcsogás,torokköszörülés,orr szívás,nyammogás,műfogak kattogása.Szerintem valami betegség lehet viccel kívül.Átérzem a problémámat nem vagy egyedül

Bár nem tudom miért olyan nehéz egy embernek csukott szájjal enni,vagy kifújni az orrát.

Nem tudom a megoldást.

Bár családi ebédnél ciki lenne füldugóval enni.

2019. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!