Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már a HotVip...

Leila L. kérdése:

Hallottatok már a HotVip Models ről? Valóban nem kamu? Esetleg van valaki aki kipróbálta? Vélemény róla? És ha nincs bankszámlaszámom, akkor hogyan fizetnek? Köszönök szépen a válaszokat.

Figyelt kérdés

#models #HotVip Models
2019. jún. 25. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A hotdogot jobban preferálom.
2019. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:

Kiválasztasz egy bankot és létrehozol náluk egy számlát.

Itt annyit fogsz megtudni róla, amennyit a másik kérdésnél olvashattál.Bárki állíthatja magáról, hogy beregisztrált az oldalra.

Azért az nyilvánvaló, minél többet vállal valaki, annál többet kaphat kézhez.

Nem kell azonban meglepődni, ha valamelyik három x-es videómegosztó oldalon látod viszont magadat.

2019. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy mit takar?
2019. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Webkamos prostik akik pénzért maszturbálnak a neten.
2019. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Szia! Én velük dolgozom elég régen és nem bankszámlára kértem a fizetéseimet. Van több kifizetési lehetőség is a bankszámlára utaláson kívül és szabadon választhatsz.


A kérdésedre visszatérve, nem kamu és ha legalább napi pár órát rendszeresen dolgozni tudsz, akkor tényleg sokat lehet keresni. A munkaidő teljesen kötetlen így minden a te kezedben van. Én ezt például imádom, mert végre a saját magam ura vagyok és úgy osztom be az időmet és úgy szervezem az életemet ahogyan csak akarom. Nyilván minél többet tudsz foglalkozni a dologgal annál többet fogsz keresni. Ez csak rajtad áll.


És végül aki azt írja ránk online modellekre, hogy prostituáltak vagy webcam prostik meg hasonlók vagyunk az teljesen biztos, hogy soha nem volt még online modell és elképzelése sincs arról, hogy mi az ami zajlik valójában egy online modell munkája során. (legalábbis a képzett, profi modellek munkája során, mert ez sem mindegy) Ebből kifolyólag csak felszínes ítélkezéseket tud kinyilvánítani minden valódi tapasztalat nélkül.


Én azt mondom vágj bele bátran. Nincs mitől tartanod. A Vip models egy korrekt megbízható cég. Mindenről tájékoztatni fognak korrekten és te pedig szabadon eldöntheted, hogy számodra belefér-e az amiről náluk szó van. Ha pedig úgy döntesz, hogy belevágsz, nem fogsz csalódni.


Nekem nagyon bevált és pont letojom mindenki más véleményét, hogy mit gondol. Ezt javaslom neked is ;) Döntsd el Te magad, hogy mit kezdesz az életeddel és a lehetőségeiddel és ne mások véleménye befolyásoljon.

2019. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon jó motivációs szöveg, mégsem írtad le hogy mit csinálnak azok a híres kiképzett modellek. Mert ha rákeresel a webcam modellekre, ott kamerába maszturbáló nőket találsz.
2019. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt se felejtsd el, hogy több ezer weboldal van, ahol webcam modellek dolgoznak. Mégpedig elég eltérő profilokkal és modellekkel. És óriási különbségek vannak abban is, hogy hol mit csinálnak a lányok és mi az ami egyáltalán megengedett.


Ezért mondom, hogy aki nem lát bele belülről ebbe a szakmába az sosem fogja tudni mi is folyik valójában. SOHA!


Google keresések alapján véleményt formálni pedig ebben az esetben egyáltalán nem célravezető. Ez olyan mintha az alapján akarnád pontosan megtudni milyen is egy Mercedes és véleményt mondani róla, hogy beírod a Googlebe, hogy autó. Én inkább olyanok véleményét kérném ki akiknek már volt Mercedese. (Mint ahogy a kérdező is tette)

2019. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Oké, azt el tudod mondani, hogy a HotVipModels miért az erotikus munkák között hirdet?

[link]

[link]


Nagyon jól tereled a témát, véletlenül sem kiejtve hogy konkrétan itt mi történik. Ha ennyire beavatott vagy, miért nem osztod meg, mi a valóság? Hogyan keres egy modell havi százezreket pusztán cseteléssel? Miért írja az oldal, hogy legyen webkamerád, mikor a beszélgetéshez csak írni kell? Miért fizetnek százezret a férfiak azért, hogy beszélgessenek valakivel, mikor a "chat", mint kommunikációs forma alapvetően ingyenes? Hogyan lehet akkor bárkiből modell, akinek van netelérése és webkamerája, mikor a modell szakmában elég szigorúak a kritériumok, hogy ki lesz szakmabeli? Pont ettől határolódik el a két dolog, csak irtó degradáló azt mondani, hogy a neten önkielégítesz pénzért, helyette a legeufemizáltabban kifejezve ezek a lányok mind "modellek".

2019. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj engem pont nem érdekel, hogy hol hirdeti magát a HotVipModels. Egyébként én egy nagy állásportálon találtam rájuk. De ez szerintem teljesen lényegtelen.


A hozzászólásaidból teljesen egyértelműen kiderül, hogy nem valami sokat tudsz erről az egészről. Lehet van valami felszínes elképzelésed vagy ismereteid valamilyen webkamerás oldalról, de a Vip models-el semmi tapasztalatod nincs az teljesen biztos. Ehhez csak el kell olvasni a véleményedet az egészről.


Hogy online modell lehetne bárkiből? A Vip modelsnél aligha hiszem. Többlépcsős felvételi van és ahogy én látom igencsak megválogatják, hogy kivel dolgoznak együtt.

Egyébként pedig ideje lenne felfogni, hogy elég sokféle modellkedés létezik és ez is egy közülük. Lehet ez neked nem tetszik, de ettől még ezt az elnevezést kapta. Manapság olyan lehetőségek állnak rendelkezésre a pénzkeresésre mint korábban soha és neveket is adnak nekik. Üdv a XXI. században.


Amúgy meg az eredeti kérdés az volt, hogy nem kamu-e az oldal és valaki kipróbálta-e már. Nem ledegradáló megjegyzéseket kértek. És igen én próbáltam. És tetszik, mert annyi pénzt tudok keresni és olyan szabad vagyok mellette, amit egy munkahely sem tud nekem megadni. De a legfontosabb, hogy szeretem amit csinálok. Az oldal pedig nem kamu és szerintem Magyarországon a legjobb. Ezt bárki megmondja aki kapcsolatba került már velük.

2019. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a helyzet azokkal, akik nyíltan bevallják, hogy kamerába maszturbálnak ugyanennek a cégnek a tevékenysége után érdeklődő fórumokon? Semmi mással nem keresel százezreket egy szál kamera segítségével otthonról, szerintem ezt te is belátod.
2019. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!