Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba...

Szerelmes vagyok a tanáromba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve lesz, h szeretem. Nagyon szenvedek. El akaron mondani, neki, de tudom abból még baj lenne. Nem tudom, mit kéne tenni, h kiszeressek belőle.

2019. jún. 26. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ebből nem lehet semmi, ha lenne, akkor le is csukhatnák a tanárodat, szóval felejtsd el :) gondolj arra hogy úgysem szeretne soha, nincs esélyed nála.
2019. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
O hogyan viselkedik veled?
2019. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a tippem hogy sok tanár álmodik és fantáziál a diákjaival való szexről, de biztos akad pár aki párkapcsolatról is.


Alig ismered őt% Nem őt szereted hanem az ideáljaiddal kipótolt képet amit látsz rajta. Amit ismersz ismersz amit nem azt az agyad optimálisan és a te kedved szerint hozzáképzeli. Így egy olyan valakit látsz aki lehet h nem is létezik.

Amúgy azt mondják hogy: Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból akkor látogasd meg őt a barlangjában!!

2019. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2019. jún. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!