Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell valamilyen ajándékot...

Kell valamilyen ajándékot vinni, ha meglátogatom egy barátom? És ha igen, milyen kategóriában?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem derül ki sok minden arról, hogy mennyi időre mész, meghívtak, vagy spontán mész, de a válaszomon végül is nem változtat.

Én azt mondom, ne menj üres kézzel. Vigyél egy üveg bort, vagy valamilyen édességet. Apróságokban kell gondolkodni, de nem illik üres kézzel menni, akkor sem, ha csak egy baráti beszélgetésre érkezel.

2019. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég messze lakunk és mostanra sikerült megbeszélni egy találkozót. Köszönöm szépen. Csak nem tudtam, hogy megsértem-e azzal, hogy nagyon komolykodok, vagy éppen úgy illene.
2019. jún. 27. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Annyit még hozzáteszek, ha van felesége, élettársa, akivel szintén találkozol, akkor vigyél neki is egy csokor virágot, vagy egy kis csokit.
2019. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jún. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!