Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakítás után érdemes újra...

Szakítás után érdemes újra kezdeni ha azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap szakítottunk ugymond, de aztmondta nem miattam (én tudom az okát és megértem) és aztmondta, hogy csak időre van szüksége, és később akár újra is próbálhatjuk. De félek mégis pedig tudom, hogy szeret.

Szerintetek egy idő után esélyes, hogy újra együtt legyünk? Csak olyan válaszokat szeretnék, akik éltek át már ilyet és akik értelmesen leírják mit gondolnak erről. Töltött káposztás példát nem szeretnék! Előre is köszönöm.



2019. jún. 27. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy ki tudtátok-e javítani azt a problémát, ami a szakítást okozta?

Ennek nulladik feltétele, hogy meg tudtátok-e beszélni?

2019. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, mindent megbeszéltünk neki is fontos vagyok még mindig és mondta, hogy nem akar mással lenni és nem azért szakított mert ő vagy én nem szeretem, hanem ami nem hozzánk tartozik attól lett szar kedve es csak nem akar bántani.
2019. jún. 27. 13:49
 3/17 anonim válasza:
Szerintem, ha tényleg mindent megbeszéltetek akkor nyugodtan kezdjétek újra a kapcsolatot és ne felejtsd el, hogy nagyon kevés párnak/volt párnak sikerül megbeszélni a problémát és zökkenőmentesen újrakezdeni. Szóval szerintem ragadd meg az alkalmat és vágj bele megint. Sok sikert!
2019. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És kb szerinted mennyi idő után hozhatom fel az újrakezdés témát? mert ugye most időre van szüksége,de ha beszélünk sokat meg találkozunk az szerinted segítene, hogy minden a régi legyen?
2019. jún. 27. 14:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Aki tudna tényleg válaszoljon mert nagyon fontos lenne
2019. jún. 27. 16:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Én tapasztalatból írom, hogy egyik újrakezdett kapcsolat sem az igazi és csak elfecsérelt idő, mert később megismétlődik a probléma!


Aki igazán szeret valakit, az nem szakít és soha nem kér időt...!!


Mert hát mire kér? Vár, míg megszeret vagy összejön a másik? Értelmetlen és csak kifogás, egy jó ürügy arra, hogy téged talonban tartson.


Tapasztalatom szerint az ilyenből sosem lesz semmi jó és neked is legyen már önbecsülésed, hogy ha nem kellesz, akkor továbblépsz és csak így találhatod meg majd az igazit - nem úgy, hogy ilyenekre pazarlod magad!

2019. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóval egyáltalán nem értek egyet. Lehet hogy neked ez a tapasztalatod viszont én tudom miért kert időt és teljesen megértem. Plusz o is mondta hogy újra kezdhetjuk majd. Én még azert reménykedek benne.
2019. jún. 27. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező, de ha te ezt már magadban így eldöntötted, akkor minek tetted fel a kérdést?!


Igen, a remény hal meg utoljára....


Én szóltam, de azért sok sikert!

2019. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

És még valami:


"azt mondta szeret"


Aki szeret valakit, az tettekkel bizonyítja és nem (csak) szép szavakkal hitegeti.


Kérdező, te nyilván nagyon szereted ezt az illetőt és majd az élet megadja a kérdésedre a választ.

2019. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező. Én a tetteiből is érzem azt hogy szeret. Sose hitegettet engem mert nagyon őszinte, és tényleg minden tettéből éreztem/érzem h fontos vagyok neki. És semmilyen nagyobb oka sem volt annak igazából hogy szakitsunk, mert szeret meg minden. Én még reménykedek benne hogy ezt helyre lehet hozni. Inkább arra szólt a kérdésem hogy hogyan?
2019. jún. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!