Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyes emberek,...

Miért hiszik egyes emberek, hogy feladatunk van ebben az életben és csak azért nem halunk meg pl mert még nem teljesítettük a feladatunkat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyesek munkamániások,mások a földönkívüliekben hisznek,egyesek a horoszkóphoz,ezotériához igazítják az életüket,mások azt érzik van valami nagy feladatuk az életben,és sorolhatnám...Én például nem érzek így,mindig is célok nélkül éltem-élek,41 éves vagyok,nincs családom,gyerekeim,van egy házam,felújítottam teljesen,meg is fogadtam hogy soha többé nem nyúlok semmihez,csak a füvet vágom le szükség esetén,és ezen kívül sem fogok semmit semkilyen térencsinálni az életben azon kívül hogy járok dolgozni,és ellátom magam.Volt egy kocsim meg egy nagymotorom,de azokat is eladtam nehogy legyen valami bajuk és meg kelljen csinálnom őket.Tehát mindent kizártam az életemből ami bármilyen problémát,tennivalót okozhat.Hívhatjuk krónikus lustaságnak,semmittevés vágynak..Hétvégén filmezek és játszok a pc-n,és ez így fog telni amíg meg nem halok.Egyeseknek,vagyis a társadalom számottevő részének pedig ez nem elfogadható.
2019. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te miért hiszel abban, hogy nincs így?
2021. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/


Mert szerintem sokan a feladatuk elvégzése nélkül halnak meg.

2021. aug. 12. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem az volt az igazi feladatuk.


Nem arról akarlak egyébként meggyőzni, hogy ez így van. Csak ha igaz, ha nem mind a kettő bebizonyíthatatlan szerintem.

2021. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!